Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? több lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? több lent

Figyelt kérdés
megnéztem az ex párom volt partnereit és mindig a legcsúnyább nőket szerette.sok szép hölggyel dolgozott együtt akik közül néhányan szívesen összeálltak volna vele de neki sok esetben inkább kelet egy csúnya nő .nemrég szakított velem pedig én voltam az egyik legszebb barátnője volt neki korában még egy szép hölgy de vele is rövid kapcsolat volt .

2021. szept. 27. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle?
2021. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
A szépség egyrészt szubjektív, másrészt nem minden. Kár ezen rugózni.
2021. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

A szépség nem szubjektív. Ez óriási tévedés.


A kérdésre nem is vonatkozik. A kérdező irigy vagy csalódott? Miért érdekel kivel van az exbarátod? És ha nem szép akkor mi van?

2021. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csalódott max
2021. szept. 27. 21:34
 5/7 A kérdező kommentje:
az van hogy ez exem mindig a csúnyát választja
2021. szept. 27. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy mondtad, pl téged. Ezzel semmi dolgod. Van aki nem a szép nőket szereti. Nekem is volt már nem tökéletes barátnőm, igencsak verte a szépeket sok mindenben.
2021. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert,ha egy férfi jóképű és egy csúnya nő van mellette,akkor még jobbnak látszik.Fordítva is,így van.Amikor egy csinos nő egy ,csak az ördögnél szebb férfin oldalán mutatkozik,akkor nem csinos lesz,hanem bombázó.
2021. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!