Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire baj, ha egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, ha egy párkapcsolattól várom a megváltást?

Figyelt kérdés

Az életem jelenleg egész jónak mondható, van munkám, van spórolt pénzem is, a családom ép és egészséges (szüleimmel, valamint testvéremmel élek), ha minden terv szerint alakul, akkor 1-2 éven belül tudok majd saját házat vásárolni. A problémám annyi, hogy nagyon hiányzik egy barátnő. Ide a családom házába nem szívesen hozok barátnőt, mert eddig nem sok jó sült ki belőle. Most az a cél lebeg előttem, hogy ha meglesz a saját lakhelyem, akkor lesz egy barátnőm és boldogan élek, amíg meg nem halok. Ti nem tartjátok szánalmasnak ezt, hogy egy párkapcsolattól várom a boldogságot? Persze most is boldog vagyok, mint mondtam meg vagyok elégedve az életemmel, de valamiért azt érzem, hogy egy barátnőtől majd révbe ér az életem. Mi a véleményetek? Esetleg valami jótanács?

24 éves veszprémi srác vagyok.


2022. jan. 21. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ez normális teljesen. nem a boldogságod múlik rajta, hanem vannak céljaid
2022. jan. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem a párkapcsolattól várod a boldogságot. Azt már megteremtetted magadnak, így csak egy boldogság kiegészítő elem lenne egy barátnő :D így teljesen oké :)


Én mondjuk saját házat nem tudtam venni, de én is úgy voltam vele, hogy könnyebb lesz albérletben ismerkedni, párkapcsolatban lenni. Apám nem szerette az éjszakai vendégeket, így mindig a sráchoz kellett mennem, meg ugye feltűnt anyámnak, hogyha sokat járok el, egyből tudta, hogy van valakim, így el kellett mondanom, aztán lehet, hogy rá két hétre vége is lett, mert nem illettünk össze. Amikor elköltöztem, szabadon randiztam, lett is párom, akit akkor jelentettem be otthon, amikor akartam :)


Nekem is amúgy megvolt mindenem, de azért magányos voltam a szinglilétem utolsó hónapjaiban. Úgyhogy nekem a barátom tette az amúgy is jó életemet boldoggá :)

2022. jan. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

Disney rajzfilmek alapján alkottad a képedet a szerelmről? Ha találsz valakit, akire majd rátapadsz kullancsként és otthagy 1-2-3 év után, akkor mihez kezdenél utána?


Abban semmi gáz nincsen, hogy kapcsolatot szeretnél, de ennyi leírásból úgy tűnik, hogy kb. ez az egyetlen célod és ekörül forog az életed / gondolataid. Ettől nem egy egészséges felnőtt férfi látszatát kelted.

2022. jan. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem lennék a párod helyében, az biztos
2022. jan. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1-nek és 2-nek köszönöm. 3-as. Igen, igazad van, ez most az elsődleges célom. Szeretnék párt találni, akivel majd családot alapíthatok. Nyilván benne van a pakliban, hogy szakítás lesz belőle, de szerintem meg az nem egészséges, hogy ha valaki úgy áll neki egy kapcsolatnak, hogy 2 év múlva úgy is vége lesz. Nem akarok kullancsként rátapadni senkire, normális kapcsolatot szeretnék. Ha pedig véget érne, akkor nyilván szar érzés lenne, de az élet menne tovább, próbálkoznék tovább.
2022. jan. 21. 08:32
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen ok, hogy 24 évesen párra vágysz és ehhez a feltételeket is meg fogod teremteni.
2022. jan. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Túlságosan eköré szervezed az életed. Ez elsőre lehet aranyos meg romantikus, de hidd el, hosszú távon a kapcsolatra is ráteszi a bélyegét, ha a legfőbb személyiségvonásod az, hogy párod van/párt keresel. Fontos lenne, hogy megtanulj magad is boldog, elégedett lenni és partnert, társat keresni az önállóan "futó" dolgaidhoz az életedben, nem pedig érte tenni mindent, mikor még azt sem tudod, ki lesz az. Ezzel csak rombolod magad és ha lesz valakid, valószínűleg a kapcsolatotokat is. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne vágyj szeretetre vagy ne legyél romantikus és odaadó. A kettő külön dolog.
2022. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Leveleket: "Szépreményű mamahoteles csóró srác nőt keres" jeligére a veszprémi hirdetőbe várok, mivel otthon anyám felpofozna, ha megtudn, hogy nőt keresek. Üdv mindenkinek MegaAlfa.
2022. jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Az ember zsigeri vágya, hogy elfogadják, szeressék és szerethessen. Teljesen rendben van a vágyad. Remélem, megtalálod; ne hagyj fel a keresésével!
2022. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor lenne gáz, ha barátnő nélkül egész nap a szobádban feküdnél és sírnál egyfolytában, hogy értelmetlen az életed egy pár nélkül. Ez a viselkedés nem is vonzó a nőknek egyébként.
2022. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!