Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mi a véleményetek a Thevr új tagjáról, Dani-ról? Szimpatikus, bejövős vagy nem annyira?

Figyelt kérdés

Akinek nem lenne világos hogy ki ő, itt egy kép. A középső csávó az:

[link]



2022. jan. 26. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Fogalmam sincs ki ez, mi ez, de szimpatikus a pasi. Nekem az estem, aranyos a mosolya és tetszik az ingje.
2022. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

(Nem igazán nézek TheVR-t, őt még életemben nem láttam, tehát csak ez alapján az egyetlen egy kép alapján ítélek most.)

Ez alapján szimpatikus, jól áll neki az ing, és aranyos a mosolya. - Remélhetőleg a hangja is kellemesebb, mint Pistinek. :DD

2022. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2


A Project Nightmares végigjátszás során úgy 20 percre átvette Jani helyét, mikor azt a kirakóst kellett kirakni..ha érdekel bárkit, küldöm privátba. :) Csak videót ide nem akartam linkelni, mert egyrészt reklám, másrészt hosszú.

2022. jan. 26. 14:08
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban néz ki, mint a másik kettő. Nincs vele baj, valóban aranyosnak tűnik a kép alapján.
2022. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem igazán tetszik így képről.
2022. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagy forma lehet. Pisti olyan, mintha szerelmes lenne belé, Jani meg úgy néz, mintha ő váltaná le. XD


Amúgy komolyra fordítva, azt se tudom ki az.

2022. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Remélhetőleg ez is olyan idegbeteg lesz, mint a többi víáros. Ezek képtelenek normálisan viselkedni.
2022. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6


Tényleg, észre se vettem..:D Csak gyors kerestem egy képet.

2022. jan. 26. 14:27
 9/16 anonim ***** válasza:

És mostantól 3an lesznek vagy mit jelent ez?

Rég nem néztem VR-t, de néha egy-egy jobb sztorijatekuk kikapcsolt.

2022. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9


4-en vannak,(a másik Balázs) de a másik kettő a háttérben dolgozik, azt hiszem fő állásban. Hogy pontosan mit, nem tudom.

2022. jan. 26. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!