Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párválasztásnál fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztásnál fontos a barátaid és a családod véleménye? Hogy nekik mennyire szimpatikus a párod?

Figyelt kérdés

Szerintem fontos a barátaim és a családom véleménye a páromról, meghallgatom őket, elfogadom a jó és rossz kritikát is(már ha van). Elvégre ha a környezetem nem kedveli, akkor mégis hogy tudna az életem része lenni?

Persze, tudom hogy nem a barátaim/családom van együtt az illetővel, nem nekik kell hogy megfeleljen, és sokan nem értenek velem együtt, de én kikérem a véleményüket az aktuális páromról.

Ti hogy vagy evvel?



2020. máj. 23. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Nekem/részemről nem, de a lányoknak sajnos igen. :(


10-ből 8 kapcsolatomnak azért lett vége, mert a lány barátnői és/vagy a családja telebeszélte a fejüket.

A legtöbb indok az volt, hogy ÖREG vagyok, mert a +10/15 év sok, vagy az, hogy nem vagyok csicska papucs. Vagy pedig az, hogy elmondtam korrektül az elején, hogy nem lesz sem gyűrű, sem baba.

A lányok elfogadták, a család, meg a többi cafat nem.


(A legszebb az volt, amikor az a barátnője próbálkozott be nálam a szakításunk után, aki kifúrta mellőlem a lányt!)

2020. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meghallgatom a véleményüket, és ha olyan, akkor mérlegelem. Kívülállóként lehet látnak olyat, amit én éppen a rózsaszín ködtől nem. De nem ők fogják eldönteni, hogy összejövök-e valakivel, vagy sem.
2020. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha fontos lenne a szüleim véleménye, akkor a mai napig az exemmel lennék, aki nagyon durván kikészített, mindenbe belekötött és szinte 2 naponta sírtam miatta. A szüleim annyit láttak belőle, hogy mikor vendégségbe volt náluk, akkor elmosogatott és hogy milyen jófej,kedves meg házias... Nyilván előttük játszotta magát. Szakítás után még 2 évig hallgattam, hogy miért nem becsültem meg, mert kedves, jó szakmája van stb. Hát kösz nem. Utána volt pár pasi, akik nem voltak szimpatikusak nekik, azokat utólag megértem. A mostani páromat imádják, de kivételesen mindenki. Tesóim eddig egyik pasimat sem szerették, de a mostanit igen (ebben lehet mondjuk valami, mert tényleg a legnormálisabb férfit kaptam ki most).

Annyit még hozzátennék, hogy ha nagyon feltűnően senkinek ,barátoknak sem szimpatikus a párod, akkor az tényleg valami red flag és próbáld meg objektívan nézni az egészet, ne rózsaszín ködön keresztül. Én sem hittem senkinek, amikor egy brutálisan nárcisztikus pasival jöttem össze, aztán nagyot koppantam a végén...

2020. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem. A családom nagyobb részével nem beszélek, barátaim meg nagyon kevesen vannak.
2020. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem is van saját véleményen, én csak mintegy külső szemlélőként szoktam kikérni a hozzám legközelebb állók véleményét, nem CSAK a véleményük alapján döntök.

Az előző kapcsolatomban a nővérem és az ő párja nyitották fel a szememet, mert annyira benne voltam a rózsaszín ködben, hogy nem láttam az orrom hegyéig, hogy mennyire egy öntelt, hisztis, mindennek úgy kell lennie ahogy ő elképzelte, gyerekes, pökkhendi, anyagias barátom volt. Kellett, hogy egy kicsit helyére billentsenek. Előbb-utóbb biztos magamtól is rájöttem volna, de így időt spóroltak meg nekem ezzel.

2020. máj. 23. 18:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akit én megszeretek es ha a környezetemben élők nem tudják elfogadni akkor megis ők hogy lehetnének az én életem részei? Vagy elfogadják vagy nem a választás a Tied és ha igazán szereted akit választottál, elfogadják ha nem kedvelik akkor is.Ezzel az erővel ők választhatnának Neked párt nem Te!
2020. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem fontos más véleménye. A családomnak senki sem szimpatikus. Ezzel az erővel maradhatnék egyedül is. Az ismerősöknél is inkább azt veszem észre, jobban örülnének, ha nem lenne senkim.
2020. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig meghallgattam a szüleim és a testvéreim véleményét, elraktároztam majd magam döntöttem a kapcsolatokról, ugyanakkor el kell ismernem, hogy sokszor beigazolódott amit az adott jelöltről mondtak. Egy kirívó esettől eltekintve sosem akadályozták a kapcsolataimat
2020. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én első sorban a szívemre hallgatok mert az a legfontosabb, hogy én a párommal boldogok legyünk.
2020. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!