Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezután megéri roma származású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezután megéri roma származású lánnyal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Van egy roma csaj a suliban, aki régóta tetszik nekem. A lány teljesen rendben van amúgy, okos, nagyon szép, ápolt, jó fej. Egyik lány osztálytársamtól megtudtam, hogy én is bejövök neki.


De ugye, nem olyan régen történt ez a szemkitépős ügy, mikor az exe megvakította azt a szerencsétlen lányt.


Tudom, hogy most ebben az esetben én vagyok a férfi, de miután ezt olvastam..fenntartásaim vannak, mert nem tudom, hogy neki milyen rokonai vannak.


Mit gondoltok, azért próbáljam meg, vagy inkább felejtsem el? Lécci olyan írjon, akinek ilyen ügyben van tapasztalata...köszi!


Én 18F, ő 17L



2022. febr. 12. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos sosem tudni - még ha a lány normális is -, hogy milyen a rokonság... Vagy hogy a lányból az otthon, korábban látottak mikor mit hoznak ki, ha veled van. És lehetsz akármilyen kedves is. Ha olyan, akkor érvényesül a "kutyából nem lesz szalonna"-elv...
2022. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Okos ember màsok hibájából tanul.Persze, csak az okos.
2022. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Ennek mi az isten köze van egymáshoz? Ha egy magyar megöl egy másikat, akkor minden magyar gyilkos? Nekem volt félig roma pasim(!) és soha nem bántott. Nem azért lett vége, mert cigány volt és kitépte a szemeim, jézusom... persze óvatosnak kell lenni, de minden emberrel, mert sose tudhatod mi lakozik egy kb ismeretlenben, de ha ennyire fosik az ember vegyen kutyát.
2022. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

A savas orvos meg magyar volt, ez alapján magyarokkal se kezdj.

Figyelj, ha ilyen félelmeid vannak, hagyd inkább a csajt, hadd találjon olyat, aki szereti

2022. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Középsuliba jár? Tudod, milyen ritka ez?


Én megpróbálnám.

2022. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Oké, a savas orvos nem roma volt, de már megint azokat a fránya arányokat nem nézzük, mármint a roma és nem roma erőszaktevők létszámát illetően...
2022. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!