Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik a párod legszerethetőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a párod legszerethetőbb tulajdonságai? Mi az amit kevésbé szeretsz benne, vagy kifejezetten irritál?

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerény, törődő, érzékeny, intelligens.


Amit kevésbé szeretek, az az, hogy néha velem kötekszik, ha valami kívülálló ok miatt ideges.

2022. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerény és pozitív természete miatt szeretem.

Kishitűségét, felesleges önmagát okolását nem szeretem.

2022. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Mindig visszajön
2022. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok szerethető tulajdonsága van: alkalmazkodó, végtelenül jóindulatú, szórakoztató, igyekszik fejlődni, stb.

Olyan, ami kifejezetten irritálna, nincs. Ami zavar valamennyire, hogy sokszor nem kér időben segítséget, ha valami nem megy. Illetve kicsit ügyetlen, amióta együtt élünk (2 év) több tányért, poharat, egyebet tört össze, mint én egész életemben :D

2022. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon makacs, de akiket szeret azokért a tűzbe megy,és mindent megtesz értük. Mindig számíthatok rá, nem kritizál, nem veszekszik.Családcentrikus, szereti a gyerekeket. Küzd, hogy a kitűzött céljait elérje. Folyamatosan jókedvű, nagyon nehéz kihozni a sodrából.

Talán rossz, de igazából ez sem, hogy ha azokat akiket szeret bántják, akkor viszont elborul az agya. Ütni nem üt, mert küzdősportolt, de szavakkal is hamar helyre teszi a dolgokat.

2022. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Mik a párod legszerethetőbb tulajdonságai?

❤ Szeret, gondoakodik rólam, és a gyerekünlről. Kiáll értem minden körülmények között, (akár az anyja ellen is)

Keményen dolgozik, hogy mindenünk meglegyen!


Mi az amit kevésbé szeretsz benne, vagy kifejezetten irritál?

Hogy valami elképesztően rendetlen! Egy 185 centi magas kupigenerátor!

2022. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon okos, igazi férfi, őszinte, nagyon jó szíve van, mindenkinek segít, fantasztikus a humora, vág az agya mint a borotva, őszinte minden körülmények között, mindig tudja mit kell tenni, felelősség tudata van, törődő, fejlődik, kiáll maga és mások mellett, és még egy csomó jó tulajdonsága van.


A rossz hogy ha mérges, akkor nem tud a szavakkal bánni és megbánt vele, nem tud szerényen fogalmazni és ez nekem sok. Bárkivel megengedi azt a bizonyos stílust, ez valahol jó is rossz is, mert nem számít ki áll előtte,vállalja magát és az érzelmeit ahogy van. Egyébként egy csodálatos ember. ☺

2022. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Okos, csupa szív, karakán, mindent megold, fel tudok rá nézni, ugyanakkor végtelenül gyengéd, figyelmes. Csodálatos apa.


Ami idegesít: kifolyik a kezei közül az idő. Az nem érdekel, hogy 4-ig netezik és észre sem veszi. De amikor hónapokig, évekig halogat a lakásban megcsinálandó dolgokat például, az iszonyúan bosszant.

2022. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!