Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is van olyan hogy valaki direkt nem ír vissza? 18L

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy amikor valakivel ismerkedtek és írogattok akkor nem azért nem ír vissza, mert nem akar, hanem azt akarja, hogy hiányozzon a másiknak és elgondolkodtassa, hogy vajon mit csinálhat, miért nem ír? Mikor velem csinálják ezt akkor mindig elgondolkodok, hogy valamit elrontottam-e, túl rámenős voltam, vagy csak nem érdeklem már? Persze ez is benne lehet. De én úgy vettem észre, hogy vannak akik direkt csinálják, hogy nehogy azt higgye a másik, hogy ennyire oda van érte, hogy túl hamar vissza ír és a másik elbízza magát. Bevallom én is szoktam ilyet csinálni, régebben sűrűbben, most már ritkán. Ti is tapasztaltátok már ezt? Esetleg ti szoktátok ezt csinálni?

Szerintetek aki ezt csinálja azt nem érdeklem eléggé vagy ez egy “taktika”?



2022. febr. 21. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Taktika is, meg nem is érdekled annyira. Szoktam ilyent csinálni. De aki nagyon megfog” azzal soha, max hisztiből.
2022. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, igen népszerű trükk.
2022. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és soha sem tolnék ilyen primitív játszmákat.
2022. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Taktikaként gáz, egyfajta etikettként normális. Nem akarod állandóan feltartani a másikat, nem akarod fojtogatni, nem akarod lenyomni magad a torkán és egyébként is dolga van az embernek, megvan a maga élete.


Attól hogy bármikor, bármelyik pillanatban lehet írni az internetnek köszönhetően, még messze nem jelenti hogy kell is. A való életben sem vagy a másik pofájában állandóan, páros lábbal vágnád ki aki ezt tenné.

2022. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

4


Megkellene tanulni olyan feketemágiai trükköket, mint pl.


"Bocsi, hogy nem válaszolok hosszabban, most nem érek rá. Ne haragudj"

2022. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha te is csinálod mit akadékoskodsz?
2022. febr. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Ja, velem is állandóan ezt csinálják a csajok és főleg az ilyen fiatalok mint te. Szóval ha meglátom hogy tizenéves, már érzem hogy csak öt perc lesz, és nem azért mert nem lennék normális, csak ilyen linkek a mai csajok
2022. febr. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélgess korodhoz illőkkel 7-es. Mondjuk én beszélgetek mindenféle csajjal, barátkozás szintjén, és érdekes módon másképp látom ezt a helyzetet, ezt általában pont a férfiak szokták taktikai megfontolásból csinálni. Azért sok múlik azon is, hogy ki-mit hoz ki a másikból... :) Ha te veled csak 5 percet beszélgetnek, annak bizony valószínűleg te vagy az oka.
2022. febr. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, de ez is red flag.😂
2022. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!