Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ennyire könnyen szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ennyire könnyen szerelembe tudnak esni?

Figyelt kérdés

Ismerkedtünk egy lánnyal, nagyon bejöttünk egymásnak. Aztán 2 hétre elutaztam. Mire haza értem már lett barátja. Tényleg ilyen könnyen megy néhány lánynak ez?

Meg ha mással összejött akkor nem is érdekeltem őt annyira, ez olyan rossz. Mert azt hittem lehet valami.

Olyan fura hogy egy lány ennyire könnyen talál hosszútávú kapcsolatot.

Gondolom ha fontos lettem volna neki akkor várt volna 2 hetet. Ezzel nyugtatom magam.


2022. febr. 22. 18:42
 1/3 Lachesys ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, két hét alatt max egy crush lehet. De gondolom még max húszas évek elején vagytok, mert felnőtt emberek két hét alatt kb találkoznak max 3x a munka-edzes-baratok-hobbik mellett, és max odáig jutnak hogy hát ez a Józsi nagyon bejön, meg tök jófej, jól is csókol, jöhet még pár randi. Nem "akkor járunk és lavcsi puszcsi"
2022. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem.

De ez nem szerelem, csak talált jobbat nálad

2022. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Én könnyen, két hét alatt simán. De ez nem az elmélyült szerelem, hanem a rózsaszín köd.
2022. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!