Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jelent valamit hogy beszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit hogy beszel meg az exevel?

Figyelt kérdés
Fiu akivel randizgatok mar szintenmintha egyutt lennenk, elmondott mar sok mindent h komolyan gondolja velem, szerrt stb viszont volt szo nyilvan elozo kpcsolatokrol es mondta h neki rosszul veguodott elozo de kiderult kost h megis beszelnek neha es ez nekem furcsa.. es nem tul jo. Velrmenyek?

2022. febr. 27. 15:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk az, amikor mar nem azt leste a neten hogy az exe mit csinál, hanem rám lett féltékeny(3 honap után)volt a kezdet.

Es aztán azt leste en mit csinálok online.


Amikor en nem voltam elérhető lesz.rta hogy az exével mi van.

2022. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

De volt mar feltekeny velem kapcsolatban is masokra, nem ertem ezt a kettos dolgot..


Plusz azert nem kellett vn vmit mondania h legalabb: igen igy van, vagy nem igy van de oke

Vagy keresnie v tenni vmit v barmi vagy cska ido kellene ?

Nem erzem h o lepni fog

Akartam varni is de neha ezt gondolom h varjak stb hatha meg ha ennyit er neki akk engedjem el neha meg mondom mit veszithetek, egy elet van, probalok felnottkent gondolkozni, lehet megerne max hulyet csinalok magambol, max megtudja h rossz nekem.

Hetente latom a halalokat most, es belegondolok ilyen mely dolgokba

Es h megkell tennem nekem, rosszabb nagyon nem lehet max megtudom h amit probalok most szemem elol eltakarni az valosag

De kozben nem is merem

2022. febr. 27. 19:26
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Valamennyi időt talan megér addog is tarts fennt kapcsolatokat masokkal, ne vedd el az eselyeidet másokkal valo kapcsolattol
2022. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Akkor ma ne hivjam fel?
2022. febr. 27. 19:55
 25/29 A kérdező kommentje:
Ma talalkoztunk volna este
2022. febr. 27. 19:59
 26/29 anonim ***** válasza:

Mindig onmagad add.

Ha latni akarod keresd hivd.


Ne abbol legyen baj hogy aztan azon agyalsz HA masképp tettel volna.

Ha onmagad adod az vagy kell vagy nem. Ha nem akkor igy jart a srác. Elcseszett téged.

2022. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Koszi
2022. febr. 27. 20:08
 28/29 A kérdező kommentje:

Meg egy utolso biztatasnak hivas elott


Ugye csak nyerni tudok vele veszteni nem, es ugyis megkell tudnom mit gondol?

2022. febr. 27. 21:50
 29/29 anonim ***** válasza:
Ne vetitsd ki rá az onbiz hiányod.
2022. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!