Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most tetszem neki vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszem neki vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Az új munkahelyemen van egy pasi aki tőlem 12 évvel idősebb, nem mertem kezdeményezni mert azt gondoltam nem kellenék neki, illetve hogy párja van.


Egyik alakolommal ő kezdeményezett, viszont csak munka közben látom és én mindig őt nézem és rengetegszer nézünk egymásra.

Érdeklődött felőlem, megakart ismerni a hobbijaim, milyen vagyok, stb... De valahogy nagyon érdekli mindig hogy van-e barátom és hogy hogy állok pasizás terén amit elég gyakran megkérdez.

Mivel új vagyok így segített nekem is.

Amikor ügyetlen voltam segített és megölelt hátulról, vagy mikor kicsit bénább voltam odajött segíteni és hozzám bújt, majd megköszöntem a segítséget és mondtam hogy puszi.Erre elég pozitívan reagált, mert azt mondta hogy majd szájmaszk nélkül.

Amikor megtudta hogy más munkát csináltam, mert hallotta a beszélgetésemet, utána oda jött hozzám és megkérdezte, hogy van-e itt kiszemeltem, akkor mondta hogy elárulja ahogy mosolyogtam.

Ez mind pár nap alatt történt, elég közel engedett magához és kezdeményezett.

Közösségi oldalon nincs fent, így egyik kolegámon keresztül tudtam oda adni a számomat neki és azóta többször is beszéltünk hívásban, de ott meg kiderült hogy van barátnője.

Mégis folyamatosan érdeklődik irántam, próbál megismerni, hozzám érni és flörtölt is velem.

Nem tudom hová tenni, mert én legalábbis azt láttam hogy bejövök neki, de most meg csak annyit mond hogy barátnője van és nem tudom ezt hová tenni, mert szerinte minden rendben van a kapcsolatában.

Azt próbálta elmondani, hogy másokkal is próbál jóban lenni, viszont szerintem ez már nem a baráti értelem amiről szó van és más lánnyal nem láttam hogy így viselkedjen.Mégis látja hogy bejön nekem anélkül hogy kimondanám, de ha tudja nem tudom miért viselkedik így és hogy miért ér hozzám úgy hogy kapcsolata van.

32 éves a pasi én pedig 20 éves vagyok.



2022. márc. 2. 19:24
A kérdező szavazást indított:
Tetszem neki, de nem tudja mit akar
Nem tetszem neki, csak barátkozni akar
Csak szórakozik velem
20 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem jók a szavazási szövegek!


A pasi csak meg akar dugni, de a barátnőjét nem hagyja ott érted!

Tetszesz neki de nem eléggé ahhoz hogy előbb szakítson és utána meg veled legyen. Megcsalni készült a barátnőjét veled egy numera erejéig.


Ha van eszed, akkor nem ringatod magad álomvilágban és elhatárolódsz tőle míg nem szakít a nőjével!


Szívesen!

2022. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván csak megakar kefélni. Sok eszed van hogy pár nap alatt bedőltél neki.
2022. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak szórakozik veled. Nyíltan kikezdett veled, ami egy munkahelyen elég alja dolog, de még rátesz az is, hogy barátnője is van mindeközben. Vannak kapcsolatok, amelyek munkahelyen alakulnak ki, de ez túl gyors és túl sok szexuális utalás van benne ahhoz, hogy komolyan vehető legyen.

Ne adj bele többet, mert nem ismered és nem tudhatod, hogy hogyan használná fel ellened.

2022. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Lényegében mikor ide kerültem már akkor megtetszett ami nálam ritka ha látásból valaki megtetszik, de direkt nem is akartam kezdeményezni.

De igen, sajnos bedőltem neki, mert fiatalabb vagyok és bejönnek az idősebbek.

2022. márc. 2. 19:35
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván tetszel neki. Ez miért zárja ki, hogy szórakozik?

Kislány nőj fel, mert így csak kihasználni fognak! Vannak férfiak akik sok évnyi kapcsolatban, házasságban, több gyerekkel is simán félredugnak, ha van lehetőségük, és ez nem is ritka.

2022. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
#napiostoba
2022. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mit nem értesz ezen. Amit leírtál, abból teljesen nyilvánvaló, hogy a férfi a jelenlegi barátnője megtartása mellett, annak háta mögött akar veled is hetyegni egy kicsit néha a változatosság kedvéért, titokban, alkalmi örömökre. Ha esetleg azt képzeled, hogy majd miattad otthagyja a barátnőjét, reménytelenül naiv vagy.
2022. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Megijedt hogy majd bekavarsz neki a kapcsolatába, mikor ő csak dugni akar veled egyet.
2022. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozik. Minden rendben van a kapcsolatában, és jó neki hogy nem egyedül van, hogy van mellette valaki, a szomszéd fuve mégis zöldebb, bejossz neki, de esze ágában sincs szakítani a barátnőjével miattad, azt gondolja inkább több vasat tart a tűzben, a biztonság kedvéért.


Ebből kapcsolat is lehetne köztetek mert a vonzalom megvan de el kell hogy szomoritsalak hogy nem lesz mert nem akar szakítani, és nem is fog.


Nem kell lehurrogni a kérdezőt, 20 éves, nem volt még valószínűleg komoly kapcsolata, nem tud olyan sokat a pasikrol, hogy ők hogyan is működnek ilyen téren, és tetszik neki ezért bedol mindennek amit csinál. Vannak ilyenek és lesznek is meg akik csak szórakoznak, el kell engedni és nem hagyni hogy ezt csinálják veled, te se örülnél a barátnője helyébe. Majd lesz aki megbecsül

2022. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel megtudta h nincs senkid, hulyere akar venni.

Ne dolj be neki, egyszeruen jatszadozik az erzeseiddel. Sztem nem egy csajjal kavart mar, szoval van ebben tapasztalata.

Meglat egy szep, szingli csaj, hulyit, majd megdug.

2022. márc. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!