Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Mit lehet egyáltalán ilyen helyzetben tenni?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam (okj szakma), akinek van egy 3-4 éve tartó párkapcsolata, el is lett jegyezve.

Viszont ez a kapcsolat valószínűleg nem igazán jó, egyre rosszabbá válik.

Ezeket ő el is szokta nekem mondani, szoktunk róla beszélni.

Bevallotta nekem, hogy a legjobb barátjának tart. (Kicsit olyan volt mint egy szerelmi vallomás)

Nagyon jóban vagyunk.


A lényeg az, hogy szinte biztos, hogy tetszem neki és érez irántam valamit, ami több mint barátság. Ezt igazából biztos forrásból tudom.

Mert mindig kedves vagyok vele, segítőkész, állandóan hülyéskedek, viccelődök stb.

(Nem beképzeltségből írom ezt, ilyen vagyok általában mindenkivel)

Lehet már semmi ilyesmit nem kap a jelenlegi párjától.


És most itt ülök, kicsit meglőve, hogy mit is kellene ezzel a helyzettel kezdenem...

Tetszik a lány meg minden, nem is lenne semmi probléma, ha nem lenne egy ilyen régóta tartó kapcsolata.

Meg nem is erőltetném ezt a dolgot, mert nem szeretnék semmi balhét, ami esetleg kialakulhatna utána...

Ja, egyébként ha gáz, ha nem, nekem meg még 24 évesen nem is volt párkapcsolatom, úgyhogy teljesen tapasztalatlan is vagyok etéren.


Érdekelne a véleményetek, tapasztalatotok, esetleg hasonló átélt helyzetetek.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. márc. 18. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem, hogy ne ronts bele a kapcsolatába. A "legjobb bari vagy" pedig nem szerelmi vallomás.
2022. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Neki kell lépni, szakítani, nem neked kihúzni ebből.


Te mit érzel?

2022. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Te mit szeretnél?

ha tetszik neked, nyúld le a csajt, legyél tökös.

2022. márc. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából tetszik nekem, kezdem azt érezni, hogy vonzódok hozzá.

Ma is sokat beszélgettünk olyan személyes dolgokról, amikről eddig mással mondjuk nem igazán.

De hát ott van neki a párja, akivel ha minden igaz a nyáron ösaze is akarnak költözni.

Mondjuk, ha most így külön rossz a kapcsolatuk nem tudom mi lesz ha összeköltöztek...

Lenyúlni nem akarom, mert nem vagyok olyan, hogyha a lány úgy döntene, hogy elege van a párjából és inkább én akkor oké.

Ennyi erővel más is csak úgy lenyúlhatná később tőlem.

2022. márc. 21. 00:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen biztos forrásból tudod, hogy teszel neki? Valamilyen közös havernak így konkrétan kimondta, hogy tetszel?

Az pedig, hogy a legjobb barátjának tart, nem jelenti azt, hogy úgy is gondol rád.

Igazából én nagyon csalódnék, ha a legjobb barátom előállna ezzel, én pedig amúgy soha nem is tudtam volna viszonozni és emiatt megszakadna a barátságunk. Hatalmas átverésnek érezném, kés a hátamba, egy legjobb barátot elveszíteni nagy törés.

Akkor is lennél a barátja, ha ő nem akarna tőled semmit, ha bevallod mit érzel?

2022. márc. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"És most itt ülök, kicsit meglőve, hogy mit is kellene ezzel a helyzettel kezdenem..."

Nincs helyzet.

Te látsz dolgokat - lehet, talán.

Hagyd békén a lányt. Menyasszony, és nyáron összeköltözik a vőlegényével.


Most kiemelek egy pár szót tőled (idézőjelekkel).

Viszont ez a kapcsolat "valószínűleg" nem igazán jó, egyre rosszabbá válik.


"Kicsit olyan volt mint" egy szerelmi vallomás


"szinte biztos, hogy" tetszem neki és érez irántam valamit, ami több mint barátság. Ezt igazából biztos forrásból tudom.


"Lehet" már semmi ilyesmit nem kap a jelenlegi párjától.


Más - a biztos forrás mennyire biztos? Maga a lány mondta? Mert szerintem csak az ő szava számíthatna itt valamit is.

2022. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fordított esetben neked sem esne jól ha valaki éppen a te menyasszonyodra hajtana.

A legjobb barát dolgot nem tudom, hogy lehet úgy érteni, hogy szerelmi vallomás az inkább max friendzone. Igen lehet, hogy rossz a kapcsolatuk, de 3-4 évet nem szoktak az emberek csak úgy eldobni. Neked nem volt még kapcsolatod ezt te magad írtad. Ezt nem is tudhatod ezáltal.

Én voltam hasonló cipőben csak én lány vagyok és egy másik lány próbálta lenyúlni az akkori barátomat. Hatalmas balhé lett belőle. Bár jobban visszagondolva inkább engedni kellett volna ha menni akar akkor menjen.

Ha a lányt pedig ilyen egyszerűen el lehet bizonytalanítani ennyi éves kapcsolat után akkor veled is meg fogja ezt tenni simán. Szintén tapasztalat

2022. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre, én nem akarom lenyúlni a lányt, én nem közeledek felé meg semmi ilyesmi.

Direkt azért mert ez egy szemét dolog lenne.


De nem igazán értem, hogy mi játszódhat le benne, mert egyre többször fordul elő az is, hogy a suliban csak úgy ráhajtja a fejét a vállamra, a kezemre, nem zavarja, hogy mindenki néz minket, hogy mi történik.


Az a legjobb barát bevallásos dolog, meg egy hosszú részletes üzenet volt, amilyet én még eddig nem láttam.


De mégegyszer hangsúlyoznám, hogy nem akarom lenyúlni a csajt, nem akarom őket szétszakítani, sem elhódítani vagy ilyesmi.

2022. márc. 21. 17:31
 9/9 anonim válasza:
49%

Én is ebben a cipőben jártam.

Megismertem egy lányt akinek 5 éves kapcsolata volt. Együtt is éltek.

4 hónapon belül össze is jöttünk mert velem jól érezte magát.

Hidd el ha ebbe bele mész, elég nehéz dolgod lesz.

Nálunk úgy volt hogy mindenki ellenünk fordult a családjából. Nehéz időszaka volt neki is, és nekem is. Mert azért a lelkiismeret dolgozott mindkettőnkben.

Csak sajnos mi el is rontottuk, hirtelen össze költöztünk, hogy nyugodt lehessen, aztán ez is lett a kapcsolat veszte. Túl gyorsan alakultak a dolgok. Aztán szakítottunk. De meg mindig szeretjük egymást és jelenleg nem vagyunk együtt. De minden nap beszélünk, össze is szeretnénk jönni de ismét bekerült a képbe egy másik férfiállat aki mellett ismét nem érzi jól magát. Szóval ez elég kemény tud lenni, annyit mondok hogyha tényleg igazán szeret, és te is szereted ot akkor mindenképp össze fogtok jönni.

2022. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!