Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok az együtt hízòs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az együtt hízòs kapcsolatokròl? Nektek bejön? Esetleg ilyenben voltatok, vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem az exemmel így volt. Én 8 kg-t híztam (nö) a pasim 30 kg-t. Kicsit hiànyzik a dolgoknak ez a része miòta szakítottunk.

2022. ápr. 6. 10:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi akaratunkon kivul csusztunk most kicsit bele ebbe. 5-7 kilokrol van szo, kicsit a tel szamlajara is irjuk, de mar zavaro, ettol tobbet biztosan nem fogunk hagyni... Osszessegeben egyikunk se tartja egeszsegesnek az elhizast, es nem segit a hosszu hazaselet fenntartasaban sem.
2022. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz ötlet tudatosan hízni, hiszen az emberek többsége akaratlanul is gyarapodik, teljesen felesleges csak ezért plusz kalóriát bevinni. A túlsúly rengeteg egészségügyi kockázattal jár, helyedben kérnék segítséget, hogyan lehet ezt a fétist megfelelően kezelni!
2022. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem az egyik legjobb elképzelhető dolog

Akiket nem érdekel ez a fétis, meg nem értem miért jönnek veszekedni. Nem tudják megváltoztatni a véleményünket. Persze egészség stb, de nem kell idiótának nézni minket...

2022. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13

Hogyhogy miért jönnek (jövünk) "veszekedni"? Az volt a kérdés, hogy ki mit gondol erről...

2022. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
66%

Szerintem ez tök normális egy komoly párkapcsolatban. Barátommal 5 éve vagyunk együtt. Én 15 kilóval ő 28 kilóval több, mint mikor megismerkedtünk. Nem örülök a plusz kilóknak, de sokszor nem szokott eszembe jutni, mert barátom így is imád. Én meg cukinak látom hogy olyan kis mackós. A szerelem hízlal, azt szokták mondani. Meg nem is vagyunk már tinik.

Nem is tudok hirtelen olyan sokéves párt mondani az ismerősök közül akik nem híztak valamennyit. Van egy pár akik tartották a súlyuk, de mióta meglett a babájuk rajtuk is van 10-10 kg fölös.

2022. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Jaj nem olvastam el rendesen miről van szó. Ha ez ilyen szexuális dolog arról nem tudok nyilatkozni.
2022. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi soványak voltunk,mikor összejöttünk és együtt mèg tovább fogytunk.
2022. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!