Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki elfogult a családjáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki elfogult a családjával szemben, hogy lehet fel nyítni a szemét?

Figyelt kérdés
A pasim nem veszi, vagy nem akarja észre venni, hogy a szülei, eléggé ellenem vannak, ha bármilyen információt meg tudnak rólam, kifordítják és csak a rosszat látják mindenben, ha arról van szó hogy én veszekszem vele a takarítás miatt vagy bármi miatt a háztartásban ( panelban lakunk) azzal jön az anyja ilyeneket nem is rohatnék fel neki, mert a nő dolga a háztartás nem a férfié, és nő létemre szégyeljem magam hogy ilyet elvárok egy pasitól, és uszitják ellenem, szó szerint nem mondják ki hogy dobjon, de utalnak rá, pl ha veszekedtek és nem tudjátok meg oldani akkor hagyd ott fiam stb, és az anyja meg engem támad hogy minek veszekszem vele, miért nem bírok én viselkedni minek teszem én ki az ő fiát stb. És ha a szüleivel beszél, nem egyenes beszéddel hanem virág nyelvvel de jól ellenem van uszitva mindig minden úgy jön ki én vagyok a rossz ő az áldozat a jó fiú én meg a gonosz és rossz nő. Egyszerűen el vakult és nem tudom rá világítani hogy mi az ábra, azzal jön mi érdeke lenne az anyjának vagy az apjának hogy kavarják köztünk a kakát, hiába mondom hogy az hogy jobb nőt akarnak helyembe mert nekik én nem felelek meg, és alapjáraton nem kedvelnek stb de azzal jön szerinte akkor se látja azt hogy mi jó lenne nekik ebben. Meg mikor az anyja hazudott egy szituációban és le buktattam hogy hazudott és azt mondta az anyjának jobban hisz nekem mint neki, akkor az anyja eléggé kiakadt és azzal jött nagyon rosszul teszi, és nagy hibát követ el, stb.

#rossz anyós, kapcsolatok, próblémák, együtt élés, emberek
2020. aug. 26. 14:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

"akkor se látja azt hogy mi jó lenne nekik ebben"

Aszta, egy újszülött a párod.

2020. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem az, mert 27éves csak inkább ennyire elfogult velük vagy a fene tudja.
2020. aug. 26. 14:25
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasival semmit nem tudsz kezdeni. A szülei szèp lassan leromboljàk úgyis a kapcsolatot. Jobb előbb szakítani mint később. Nekem 4 évem ment rá.
2020. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Újszülött szinten van emberismeret tekintetében. Mondd meg neki hogy azért ez 27 évesen kicsit gáz. Lehet hogy elfogult, de akkor legyen veled is elfogult. Lényeg a lényeg, ne legyen teljesen hülye.
2020. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

De sehogyan se lehetne, fel nyítni a szemét?

Mert jött azzal is, hogy mit várok én tőle, hogy miattam ne álljon szóba a szüleivel, vagy mit akarok címszó, és mikor mondtam hogy azt hogy vegye észre utálnak, és éppen ezért folyton megy hogy csak az ő pártján állnak, és a kakát kavarják köztünk, uszítás megy stb azzal jött hogy attól hogy nem kedvelnek engem mért tennének ilyet ő nem gondol ilyenre.

2020. aug. 26. 14:30
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy szerény kérdés:


Honnan tudják a szülei, hogy veszekedtetek, és hogy min?


Ott kéne kezdeni, hogy ezekről nem is kéne tudniuk.


Az egy másik kérdés, hogy ha az egyébként jogos dolgokat veszekedve teszed szóvá, akkor garantáltan tönkre fog menni a kapcsolatotok.

2020. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Fél felvállalni velük a konfliktust. Inkább behúzza a fülét-farkát, mint aki nem tud semmiről. Na meg ha kivédik, hogy ne takarítson, ne segítsen, ne mosogasson, stb., mert ő férfi, hülye lenne szembeszállni velük. :D Egy kis pöcs, akinek nincs önálló gondolata.
2020. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Onnan tudják, mert ő azzal jön, sose hazudik nekik, és ha felhívják telefonon, vagy ő hívja fel őket telefonon, mindig el mondd nekik mindent.

Az anyja meg azzal jön, folyton hogy beszélje is ki magából, és ne tartsa magában mert az senkinek se tesz jót, és ő az anyja vele mindig legyen őszínte.

2020. aug. 26. 14:35
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt is megbeszéli az anyjàval hogyan nyalt ki, vagy hogy dugott meg?

Kis pöcs. Sose lesz magánéletetek.

2020. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

" hogy mit várok én tőle, hogy miattam ne álljon szóba a szüleivel"

Innen már szinte lehetetlen kikerülni.

Már megtörtént hogy tönkretettek titeket, múlt idő.

Ha ilyet mond rád akkor már csutkó hülyének néz.

Nekem évekbe telt innen visszahozni a páromat fokozatosan. Soha többet ne említsd a szüleit egy szemrebbenéssel és arcrándulással se, akkor sem ha provokálnak, legyél okos. Vagy szakíts.

2020. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!