Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért foglalt/házas minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalt/házas minden pasi már az én koromban is?

Figyelt kérdés

Tényleg ilyen gyakori, hogy 21-25 évesen mindenki majdnem kapcsolatban él, vagy házas?

Alig van szingli pasi!

Oké, most írhatjátok, hogy ti is azok vagytok, meg sok olyat ismertek, de én szinte minden 20+ férfi oldalán nőt látok a facen, vagy a való életben is minden pasi ismerősömnek párja/felesége van.

Akkor meg ki marad nekem?

(Próbáltam a netes társkeresést, eddig döcögősen megy)

21/lány


2022. ápr. 9. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Kell a CSOKK hitel hogy ne otthon éljen a szülőkkel.

Sok lány már így keres a társkeresőn is, aztán gyors összeköltözés, meg lakás és házvásárlás.

Aztán mehetnek a képek a fészbúkra milyen szép a hiteles lakás meg ház, amit valószínűleg visszafizetni sem tudnak majd.

2022. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából én is ezt vettem észre. És valamennyire én is házasodni, meg összeköltözni akar. De nem mindenáron! Csak a megfelelővel. Azért nem jönnék össze senkivel, hogy legyen CSOK, meg ház, hanem fordítva. Ha megtalálom a megfelelőt, vele szeretném ezeket.
2022. ápr. 9. 16:39
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

LOL

Elég nagy baráti/ismeretségi köröm van, rajtunk kívül kb még 2 párt ismerek, a többiek mind szinglik.


Milyen körökben mozogsz? Általában egyetemisták és szellemi dolgozók között jellemző, hogy 30 előtt nem nagyon gondolkodnak családon például. Szakiknál illetve azoknál, akik hamarabb befejezték a tanulmányaikat és hamarabb húzták be maguknak az anyagi biztonságot, hamarabb is szokott lenni esküvő, baba...

2022. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, “szaki” vagyok, de ezt úgy írod, mintha szégyen lenne.

És képzeld, frissen végzett diplomások is házasodnak a közelemben, vagy vannak 22-23 évesen több éves kapcsolatban. Pont ahogy szakik is. Baba egyiküknél sincs, de nem is a babára kérdeztem rá. Szinte minden fiú barátom foglalt és ha új társaságba keveredek ott is. A facen is rengeteg a foglalt pasi.

2022. ápr. 9. 16:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is szerettem volna már a húszas éveimben apa és férj lenni, de nem jött össze!

Szóval még a tőled idősebbek között sem minden pasi házas.


34/f

2022. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen az, amikor egyes noknek szelektiv a latasa... Naponta latni az oldalon, egyes ferfiak szamukra nem is leteznek.


Van egy csomo egyedulallo ferfi. Tavaly en is az voltam par honapig. Ha megnezem a volt gimis osztalytarsaim, a harmadukrol biztosan tudom, hogy epp nincs senkijuk. Meloban ugyanezt latom. Ja, hogy esetleg nem eleg magamutogatok vagy szamodra nem eleg helyesek, hanem csak hetkoznapiak? Az mas kerdes.

2022. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
A jó pasikra 30-ig lecsapnak a lányok.
2022. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Rám se csapott le senki, mert nincs aki lecsapjon rám :D
2022. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem, én tényleg nem látok szingliket. Pont, hogy megjegyeztem magamban xy láttám, hogy még ez a szerencsétlen is megházasodott? Tényleg csak annak nincs, aki nem akar, de aki nem akar, az tőlem sem akar semmit...

Legalábbis én ezt látom a NEM SZELEKTÍV látásommal.

2022. ápr. 9. 18:51
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Én például egyedülálló vagyok. 30/f
2022. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!