Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A gazdag nők, vagy a gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag nők, vagy a gazdag ferifiak hajlamosabbak középosztálybeli, esetleg szegény emberekkel házasodni?

Figyelt kérdés
Természetesen a gazdagok inkább egymást keresik, de ha esetleg megtetszik nekik egy olyan ember, aki nem az ő körükből való, akkor kik hajlamosabbak a társadalmi különbségeket félre tenni?
2022. ápr. 10. 22:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Gazdagokon azt értem, akinek százmilliók vannak a bankban.
2022. ápr. 10. 22:52
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
andy vajna, lölő stb
2022. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem is a gazdag férfiakra jellemzőbb ez az attitűd, mivel eddig én is jóval több ilyenről tudok/hallottam/láttam.

Magától is értetődő a dolog, mivel a "gazdag" emberek többnyire olyan körökben mozognak, ahol alapvető elvárás az, hogy a pár férfi tagja többet keres a nőnél. (Ott az a "szokás", hogy a férfi simán el tudja tartani a nőt is.) Ebből adódóan számukra nem ciki még az sem, ha egy munkanélküli csajjal állnak össze. (Nem emiatt fognak sutyorogni a háta mögött...)

Ezzel szemben a gazdag nőkre kicsit furcsán néznek a tehetősebb "ismerősök", ha beállít közéjük egy csóró csávóval, mivel ahogy fentebb is írtam, az ilyen körökben nem ez a szokás... :,D

2022. ápr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nagyjából jól írta a 3-as, csak az indoklás téves. Evolúciós eredete van, a férfi biztonságot, erőforrást jelent, a nő pedig azt a férfit tartja vonzónak, akitől ezt megkapja. Még a másodlagos nemi jellegek is ezek mentén alakultak ki.


Egy nő ezért nem tudja megfogalmazni pl., hogy miért érzi magát nagyobb biztonságban egy 185 centis mamahoteles mérnökkel mint egy 155 centis fekete öves kung-fussal. Hiszen ez nem racionálisan történik, érzelmeket vált ki az illetőből a másik külseje.


Férfiként is lehet indokolni, hogy miért nem jön be x nő, y meg igen, de végső soron x-re nem fog felállni a farkad, maximum ha y-ra gondolsz, az meg hosszútávon elég kényelmetlen tud lenni.


A nőket pedig pont ezért szólják, meg mert a többi nő is önmagából kiindulva nem érti, a férfiak meg azért, mert végre úgy állhatnak a női tábor véleményének oldalán, hogy még egyúttal az irigységükkel is igyekszenek megfúrni az ilyen kapcsolatot a "én csak jót akarok" álcája mögött.


Pont mint férfi oldalon ha beállítasz egy debella bányarémmel. Lehet bármilyen kedves, aranyos, tanult, normális, házias, stb. mindenki azzal fog foglalkozni és azon susmusolni, hogy milyen csúnya. Még a családod is, hogy az unokájuk is milyen csúnya lesz.


Ez ősi ösztön, amit nem ért a sok genderológus, ezért nem fog soha egyenjogúság lenni és ezért haladunk a nőuralom felé, mert úgy fosztották meg a férfiakat a privilégiumaiktól, hogy a női előjogok megmaradtak.


Pedig a valódi egyenjogúság akkor működne, ha ugyanannyi nő kezdeményezne férfiaknál, ahány férfi nőknél, ha ugyanannyi nő tartana el férfit, ahány férfi nőt.


Eközben csak a férfi privilégiumok oldala bomlott le, hogy

- ne kelljen foglalkozni a gyerekkel, amíg nagyon kicsi, főleg mivel úgyis a nő szül és szoptat. Ez ellen nyugaton nagyon durván lobbiznak.

- a nő is szexelhessen úgy és annyit, mint a férfi, csomó vadidegen sráccal, aki megtetszik neki.

- a nő is lehessen alkoholista, káromkodhasson mint a kocsis, öltözhessen férfi módjára és lehessen igazi lázadó "rosszlány".

- végül mindezek a múltban elkövetett dolgok lehessenek kitörölhetőek, legyen korlátlan tiszta lap, amikor ő úgy dönt, hogy ilyen életmód után családot akar alapítani. És persze kapja meg a buksisimit, hogy valóban nincsenek normális férfiak, a sok féreg a fiatalokra meg a tapasztalatlanokra meg az akármikre hajt, cöh...


Illetve a női előjogok közül a legvérfeministább sem akarja leadni az olyat, mint

- hát legyen férfi a talpán, jöjjön oda ő, szólítson le ő. Kezdeményezzen ő, írjon rám ő. Döntse el a közös programot (gondolatolvasással, csakis azzal, mert ha rosszat mond az nem jó) ő.

- oké, dolgozok én is (főleg hogy legyen saját zsebpénzem és függetlenségem) de azért ő a férfi, keressen többet, hiszen én szülök. Akkor is, ha gyereket sem akarok csak egy kutyát meg cicát, de a lényeg, hogy biológiailag szülhetnék, tehát a férfi keressen többet.

- hívjon meg ő. Az első randin minimum, már csak gesztusilag, utána megbeszélhetjük, hogy felezünk. Akkor is, ha én 3x olyan gazdag vagyok, mint ő. Örüljön neki, más nő még erre sem képes.


Még ami szintén biológia, hogy gyengébb testfelépítésű is hamarabb lázadnak ellene és majd megszakad a 40 kilós lány a 25 kilós hátizsák alatt, de akkor is, ő erős nő, neki nem kell segítség, ő megoldja. És ezt megindokolja azzal, hogy nem akarta kihasználni a srácot.


Tehát megint a női logika. Ha a srác lovagiasságból felajánlja, hogy segít cipelni, kipakolni valami nehezet, amivel akkor is nő valamennyit az egója, ha a nő közli vele, hogy amúgy van barátja, de neem, akkor túlteng benne az empátia.


Amikor viszont egy már nyögvenyelősen induló randin a nő direkt olyan irányba megy, ahol van valami, ahol lehet pénz költeni és direkt pl. a belváros legdrágább standjainál kötnek ki - ahol a srác egyedül biztos, hogy nem vásárolt volna - akkor rádobja a tripla terhet, mert akkor legyen már lovagias, elvégre ez a társadalmi szokás, a nőnek illene határozottan közölnie, hogy "Én fizetek, ragaszkodom hozzá." - ahogy a feminista credo tanítja mondjuk Svédországban. Szóval a srác számolgatja, hogy lesz-e még hónap végén zsömlére meg jut-e hazafelé buszjegyre amit ciki lenne bevallani, hiszen a legjobb ünneplős ruházatát vette fel, de ebből már jól nem jön ki, mert elverhet egy halom pénzt arra, hogy magának is kér, hiszen úgy illik, meg a lánynak is felajánlja, hogy vesz valamit és nem teszi hozzá, hogy "a legolcsóbbat, vagy azért ne a legdrágábbat". Ilyenkor nincs empátia.

2022. ápr. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kezdeményeztem nőként es inkább megfutamodtak, nem vagyok csúnya vagy ilyesmi, ketszer csináltam, soha többet. Itt is írták férfiak, hogy kellemetlenül éreztek magukat, hogy ha nő kezdeményezett, inkább eltűntek mert megijedtek tőle. Nőietlennek tartják, vagy elveszi a kedvüket a további ismerkedestől az a nő aki túl gyorsan, tálcán kinalja magat. (monduk ez meg messze nem volt fekajánlkozás csupán gesztus) de igen sokan szeretnek vadászni,és nem olyan erdekes valaki ha 9nkent jelentkezik. Elgondolkoztató... Tényleg maradjon mindenki a szerepkörénél.
2022. ápr. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
A ferfiaknak kevesbe szamit a penz. Ez is egy olyan kozismert teny, amiert csak itt sertodnek meg a "nok".
2022. ápr. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Elképzelhető, nekünk férfiaknak nem számít a nő vagyona. Viszont minden nő a gazdag férfiakra hajt, ezért kicsi az esélye, hogy pont téged fog választani.
2022. ápr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt tapasztalom, hogy a pénzes férfi simán választ szegény nőt, mint fordítva.
2022. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 dregor ***** válasza:
#5 Maximum a kisfiúk ijednek meg egy magabiztos nő "láttán". :D
2022. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Férfiakra jellemzőbb:

- társadalmilag is jobban elfogadott az, ha egy férfi lejjebb választ, mert még a mai társadalomban is sokan vallják azt az elvet, hogy legyen a férfi a családfenntartó, akire fel lehet nézni stb.

- egy férfi hajlamosabb egy cuki pofiért, csinos testért, egy nőért, akivel lehet villogni, számára fincsibb szexért kutyába lemenni

2022. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!