Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1-2 éves kapcsolatok komolynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-2 éves kapcsolatok komolynak mondhatóak?

Figyelt kérdés
Akivel ismerkedem lány neki 3 barátja volt 1-2 évig tartottak. Komoly lánynak tűnik ezek alapján?
2022. ápr. 15. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Manapság igen.
2022. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hány éves. Az se mindegy, hogy miért lett vége. Ha nem illenek össze, vagy nincs közös jövőjük, még a komoly emberek is szakítanak. Ha ő szakított, mert "élni akar", az gáz.
2022. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
28 éves vagyok és félévesek voltak a leghosszabb kapcsolataim, ilyenből volt 3. És sosem csaltam meg senkit, nem vagyok össze-vissza dugós, most is a páromat keresem. Szóval igen, jónak számít az 1-2 év. Akik addig együtt maradnak azok közt már kisebb az esélye a szétmenésnek, mintha az összes pár hónapja együtt lévő párt nézzük.
2022. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2022. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért megkérdezném, hogy neked mennyi ideig tartottak a kapcsolataid.


#3: AKkor is van ott valami gond. Max. féléves kapcsolat 28 évesen? Nekem warning lenne.


AMúgy meg nem mindegy, hány évesek vagytok. 20 körül nyilván más, mint 30 körül.

2022. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Számomra nem
2022. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5. Igen, én is tudom hogy van, nem azt írom hogy tökéletes vagyok és így nem jönnek össze. Apukám alkoholista, állandó veszekedésben nőttem fel 20 évig, a szüleimtől nagyon nem láttam jó párkapcsolati mintákat. De attól még tudok ezekről és én is szeretetre, párra vágyom. Sokat dolgoztam azon, hogy más dolgokban is normális életem lehessen (a szüleimmel ellentétben) és ugyanezt el szeretném érni párkapcsolatban is. Vagy azt mondod fogadjam el, hogy a rossz gyerekkorom miatt oda az egész életem és nekem már nem lehet társam?
2022. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: AKkor így azért más. Azt hittem, csak kötődni vagy képtelen és nagyon öntörvényű vagy.
2022. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!