Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne felkeresnem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne felkeresnem?

Figyelt kérdés
A pasival pár héttel ezelőtt lefeküdtünk. Nem sokkal előtte ismertük meg egymást de számomra nagyon szimpatikus volt, utána 2 hétig még beszéltünk majd felmentem hozzá. Utána még írt nekem 2-3szor viszont azóta semmi. Egyszer megpróbáltam keresni de igazából úgy voltam vele, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni. Azonban nemrég kiposztoltam egy képet amire reagált egy szívvel amit nem tudtam mire vélni. Azóta gyakran jut eszembe, szerintetek érdemes lenne újra keresni vagy tényleg nagyon rámenős lennék? Férfiak ti hasonló szituációban, hogyan reagálnátok?

2022. ápr. 17. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Próbáld meg felkeresni
Nem érdemes felkeresni
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj, írj neki, max nem válaszol. Abból tudni fogod mi a pálya

De őszintén? Pont a szex után lép le? Hát, nem kecsegtet jót. Paraszt

2022. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy jó éjszakája… legközelebb ne feküdj le olyan pasival ilyen gyorsan, akivel komolyabbak a szándékaid.

Én biztos, hogy nem keresném többet! Menjen a fenébe!

2022. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A franc sem keresné...
2022. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem akar mégegyszer találkozni egy estére.
2022. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem futnék ilyen férfi után, elég egyértelmű a fenti helyzet azért.


Ha más nincs épp és ismét dugna, akkor majd könnyen elővesz, ezekre jók ezek a szivecskék. Ennyi effort még nem terhes neki, de te, személyiséged vagy az életed már nem érdekli. Ezért sem beszél veled azóta.

2022. ápr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

" igazából úgy voltam vele, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni. "


Jól gondoltad.

2022. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!