Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vonzódom hozzá, de barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom hozzá, de barátnője van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval azt azért elmondom, hogy ez a vonzalom valamilyen szinten kölcsönös. Mondta, hogy idézem, a barátnője féltékeny minden lányra, így rám is, meg hát szép vagyok (ezt így a szemembe mondta). Szaktársak vagyunk egyetemen, és amikor egymás mellé kerülünk vagy valami feladatot párban kellett megoldanunk, mindig érződik a kémia és ez már másnak is feltűnt.

Nem tudom mit akarok tőle, csak annyit, hogy van köztünk vonzalom és jobban megismerném.

Azt tudom, hogy a kapcsolata nem túl harmonikus, a barátnője eltiltotta minden lány barátjától, azt akarja, hogy mindig vele legyen, eléggé toxic és insecure a csaj. Nem is értem, miért nincs bátorsága elhagyni.

Köztünk soha nem volt semmi több haverságnál. Eleve ezt tiszteletben tartom, hogy van kapcsolata, és hat a lánynak sem tennék rosszat soha. Mindig szingli pasikkal ismerkedtem, de nem tehetek róla, felkeltette az érdeklődésemet és meg van köztünk a kémia.

Tudom, hogy gonosz dolog, de valahogy közelebb szeretnék kerülni hozzá és hátha szakítani fog. Addig, amíg barátnője van, nem szeretnék kezdeményezni nála, mint nő. Ha azt látnám, hogy boldog a kapcsolata, nyilván hagynám, de így úgy érzem, lenne esélyünk.

Hogy csináljam?



2022. máj. 17. 22:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

"... toxic és insecure a csaj..."


Idáig olvastam a kérdést. Nem értek proliul.

2022. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

de butus vagy...

ébredj már fel!


én is egyetemet végeztem, de több eszem van ilyen téren.


eleve nem kéne olyan csávó, aki bókolgat, miközben bnője van.


elhiszem, h. felpörgött a szívverésed, mikor szépnek mondott, de gondolj már bele, ez milyen gerincességre vall?


ha össze is jönnétek, a hátad mögött más csajjal is kavarhat így.


másrészt, h. a nője féltékeny, azt csak a csávó elmondásából tudod, közvetve, és nem kéne mindent készpénznek venni.


a vészcsengőnek itt is meg kéne szólalnia a fejedben: milyen dolog, h. kibeszéli a kapcsolatát, és olyan intimitásokat oszt meg, h. milyen a kapcsolata minősége és milyen a bnője.


azt gondolom,ha igaz is, h. féltékeny, ilyen gerinctelen csávó mellett indokolt.

tehát ebben a sztoriban nem a csaj a leggyengébb láncszem, hanem a pasi toxikus, illojális, megy a farka után típus.


másrészt nyilván látja, h. rá vagy izgulva, és ez egy ócska, régi trükk a gerinctelen pasik részéről, h. panaszkodnak a nőjükre és szarnak állítják be a kapcsolatukat, h. megsajnáltassák magukat és liánozhassanak adott esetben.

te meg naiv liba vagy, aki nem veszi észre ezeket, hanem helyette feljössz a gyakorira praktikák után kutatva, hogyan szerezd meg magadnak.

kérdés, te is hol hagytad el a gerincedet, és ennyi ésszel hogy kerülhettél be egyetemre?

2022. máj. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Esetleg beszélgessetek arról, hogy ő monogám-e, stb.

Nyilván a barátnője annak akarja őt, és az ő beleegyezése nélkül nem lehet köztetek semmi, de mivel fiatalok vagytok, nem gondolkodtatok még a párkapcsolati formákról, mi az, ami mindenképp kell bele nektek és mi az, ami semmiképp sem. A fiú milyen környezetből jön, mi ott a szokás? És nálatok?

2022. máj. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"h. a nője féltékeny, azt csak a csávó elmondásából tudod, közvetve, és nem kéne mindent készpénznek venni."


Ez is igaz!

2022. máj. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Csak a saját igényeid veszed figyelembe, megérdemelnèd hogy összejöjjetek, majd k*basszon , mert egy "creepy, taxi" csaj vagy egy másik csajèrt, utána megtanulnàd lehet hogy milyen èrzes ( kàr hogy a többség nem szokta, ha àll a csikló olyan mint a bagzó macska )
2022. máj. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én még nem tudom, hogy akarnék-e vele kapcsolatot, először meg akarnám ismerni, de nem nyit más lány felé így, hogy barátnője van. Csak amikor az orak miatt osszekerulunk, akkor váltunk pár szót. Csak annyit érzek, hogy olyankor van kémia.

Amikor valaki már elmondja másnak is a párkapcsolati gondjait, ott igen, elérték azt a szintet, hogy nem tudják egymás közt rendezni, hanem a frusztrációját elmondja a baráti körének.

Mi mar régebben is szimpatizáltunk egymással, viszont akkor én elutasítottam az ő közeledését, mert már elkezdtem ismerkedni mással és monogám emberként egyszerre csak egyet tudok szeretni. Akkor nem is néztem rá úgy. Viszont most, hogy nincs párkapcsolatom, elkezdtem ezt érezni, neki viszont azóta lett barátnője. És ő is monogám.

Ezt a személyt sértegető és kritizáló stílust pedig legyél szíves mellőzni, mert egyrészt ez projektálás volt, másrészt pedig építő válaszokat várok. Köszönöm!

2022. máj. 17. 23:52
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

nézz utána mit jelent a projektálás!


amit én mondtam, az biztosan nem az volt.


dehogy vagy te monogám, aki korrekt, gerinces, az nem azon agyal, hogyan kerüljön intimebb kapcsolatba egy foglalt ffival.


eltévesztetted a kategóriát: a megcsalás topicba kellett volna kiírnod.

merthogy arra készülsz, harmadik félnek lenni.


ha nem arra készülnél, felfognád, h. kapcsolatban van és pont.


de jössz ezzel a monogám dumával, amivel tökre kétszínűnek tűnsz fel.


hát ha a monogámia ilyen fontos érték neked meg a csávónak is, akkor nincs miről beszélni, neki van társa, te meg ne légy kapcsolat killer.

2022. máj. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

7-nél a pont!


Ez meg a nap kérdése: "te is hol hagytad el a gerincedet, és ennyi ésszel hogy kerülhettél be egyetemre?"

2022. máj. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

"Nagyon vonzódom a szaktársamhoz, de van barátnője. Szerintetek?"


ajánlom figyelmedbe ezt a valaki által 2017-ben kiírt kérdést, lásd alább.


amit ez a csaj kapott a válaszolóktól, szinte szóról szóra ugyanaz, amit itt mondunk neked.


most akkor ki a hülye? mi, akik megmondjuk, h. ez nem okés, vagy te, aki sértődötten lepontozol?


magadat pontozd le inkább!

2022. máj. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Pfuu de szánalmas vagy kérdező.. "nem akarok olyantól semmit akinek barátnője van de hogy kerülhetnék hozzá közelebb?"


Dugj a seggedbe egy sörösüveget, úgy kerülj hozzá közelebb.

2022. máj. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!