Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ilyen férfi szerelmes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfi szerelmes még egyáltalán?

Figyelt kérdés

Párommal 7 éve vagyunk együtt,nem élünk együtt. Ő egy esztergályos műhelyben dolgozik hétfőtől- péntekig 6 órától 14 óráig. 28 éves.


Én szakács vagyok,24 éves.

Jelenleg 2 munkahelyen dolgozom. Mind a két munkahely 2 műszakot tart. Így rendszeresen váltva vannak, egyik helyről megyek a másikra vagy épp 16-órát letudok egyszerre hogy másnap elég legyen egy helyre menni és tudjam itthon a kertet csinálni. Egyedül élek,falusi házban. Szabad napjaimon pedig 8 órában mosogatok beugrósként egy helyen, nekem nincs férfi a háznál aki fát hasogat,lenyírja a füvet stb.

Ha elmondom hogy fáradt vagyok azt a választ kapom nálam kisebb nők is gond nélkül meg csinálják, "meg ne haragudjak de mit csináljon azzal hogy fáradt vagyok" (155 centi vagyok 65 kg-val).

Állandóan ha hébe-hóba megemlítem hogy azt hiszem becsipődhetett a derekam azt kapom hogy egy "irodista is kibírja", úgy hogy télen az erdőre jártam egy barátommal a tüzelő miatt területi engedéllyel és a kisebb fákat is elrakom amit elbírok..

Nem régen műtöttek. A kórházba be se jött, se nem hívott.

Nem tudom jobb belátásra bírni legalább ne ugasson le ha megkérdezi hogy vagyok és elmerem mondani. Általában este találkozunk mindig későn

Szerintetek? Tényleg én vagyok túl kényes?


2022. máj. 20. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ilyen háttérrel egyáltalán csoda, hogy fenntartotok párkapcsolatot.

Nem azért él az ember, hogy szenvedjen, na ti ezt tökéletesen bemutatjátok.

7 éve vagytok együtt, és még nem költöztetek össze, pláne vidéken....

Kész öngyilok a helyzet.

Főleg hogy a vidéki élet kb a halál, mondom ezt vidékiként.

2022. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak így ebben a formában semmi értelme. 40N
2022. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ez a sztori nem áll össze. Milyen kontextusban mondogat ilyeneket? Mi köze ennek a szerelemhez?
2022. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sokan nem érzik át azt ha a parjuk munkája nagyon kemény es kinyúlnak tőle.csak a saját bajukat látják.


Én keresnék vmi konnyebb munkát, az biztos, a parod neked ebben úgy sem tud segiteni

2022. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért nem költöztünk össze mert nem "áll módjában az özvegy anyját" ott hagyni, mert "idős" 52 éves, és egyetlen fiaként köteles segíteni őt.. ő a férfi a háznál alapon. /60m²-es 5.emeleti panel/
2022. máj. 20. 09:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Felsoroltál itt 5-6 dolgot a párod reakcióiból, amik szerintem egytől egyig szörnyűek. Kérlek, szedd össze magad és próbálj felsorolni ugyan ennyi jó dolgot is, amit Te kapsz ettől a kapcsolattól! Fog menni? Mert ha nem, akkor csak egyetlen kérdésem van, kvázi 'anyádként' ( 54N) :mi a fenét keresel Te ebben a kapcsolatban és mikor akarod már végre kirúgni? (a másik felvetésem - de ez egy önálló kérdés témája lehetne- át kellene gondolnod az életviteledet, mert 24 évesen ez mehet még így, de

hosszú távon egészségügyi és pszichés gondokat fog okozni. (Tudom mit beszélek, van egy 30 éves cukrászom.)

2022. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A kórházas történetnél úgy rémlett, mintha már olvastam volna tőled kérdést és már ott is kifejtették sokan, hogy ez az ember nem szeret téged. Ha nem így volt, akkor bocsánat a tévedésért.


A leírtak alapján ez nálam nem kapcsolat-kategória, pláne nem szerelem.

2022. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tipikus melós tahó a párod, te meg nem.
2022. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ilyen sztori mindig magas. Ha tényleg ok nélkül így viselkedik, akkor szerintem csak az a kérdés, hogy mi a f.sz itt a kérdés?


Ellenkező esetben viszont bennem mindig felmerül, hogy nem a teljes sztorit hallom, és igazából a téma nem is az, ami a kérdésben szerepel.


Ezért mondom, hogy nem áll össze a sztori.

2022. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A férfi munka az nem fárasztó á, tudom kemény a konyha de senkinek sem könnyebb . Könnyű élete annak van aki a jóba született vagy tesz az élet elvárásaira.
2022. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!