Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ilyen férfi szerelmes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfi szerelmes még egyáltalán?

Figyelt kérdés

Párommal 7 éve vagyunk együtt,nem élünk együtt. Ő egy esztergályos műhelyben dolgozik hétfőtől- péntekig 6 órától 14 óráig. 28 éves.


Én szakács vagyok,24 éves.

Jelenleg 2 munkahelyen dolgozom. Mind a két munkahely 2 műszakot tart. Így rendszeresen váltva vannak, egyik helyről megyek a másikra vagy épp 16-órát letudok egyszerre hogy másnap elég legyen egy helyre menni és tudjam itthon a kertet csinálni. Egyedül élek,falusi házban. Szabad napjaimon pedig 8 órában mosogatok beugrósként egy helyen, nekem nincs férfi a háznál aki fát hasogat,lenyírja a füvet stb.

Ha elmondom hogy fáradt vagyok azt a választ kapom nálam kisebb nők is gond nélkül meg csinálják, "meg ne haragudjak de mit csináljon azzal hogy fáradt vagyok" (155 centi vagyok 65 kg-val).

Állandóan ha hébe-hóba megemlítem hogy azt hiszem becsipődhetett a derekam azt kapom hogy egy "irodista is kibírja", úgy hogy télen az erdőre jártam egy barátommal a tüzelő miatt területi engedéllyel és a kisebb fákat is elrakom amit elbírok..

Nem régen műtöttek. A kórházba be se jött, se nem hívott.

Nem tudom jobb belátásra bírni legalább ne ugasson le ha megkérdezi hogy vagyok és elmerem mondani. Általában este találkozunk mindig későn

Szerintetek? Tényleg én vagyok túl kényes?


2022. máj. 20. 09:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%
Te jó Isten!!!Minek ez?Már rég ki kellet volna dobni!Menjen üljön anyu szoknyáján.Tipikus lúzer.
2022. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!