Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 28 éves nő vagyok,és soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nő vagyok,és soha nem voltam még szerelmes.Tetszettek férfiak, de szerelmes egy emberbe sem voltam soha. Ez mitől lehet? Vannak vágyaim,szoktam álmodozni, fantáziálni, de sajnos nem találkoztam még olyan emberrel,aki álmaim társa lett volna.

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

vigyázz, mert eltelik az élet, és te megragadsz a fantázia világába.


érdemes élni az életet, ismerkedni, nem pedig egy ábrándhoz görcsösen ragaszkodni.

2022. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tinder lesz a megoldás. Ott százezrek közül tudsz válogatni.
2022. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Voltam fent társkeresőkön,már függő is voltam miattuk. AZ nem igazán jött be.Más javaslat esetleg? Szórakozóhelyre nem járok.
2022. máj. 22. 23:43
 4/9 anonim ***** válasza:

#3


Akkor a szokásos:

- Hobby, ha nincs akkor legyen. Több is. Most nem tudok hirtelen olyan hobby-t mondani, ami ha az ember belemerül, akkor az ne járna új emberek megismerésével (ja, de, az enyémeket :D).

- Nyelviskola, én magántanárt preferálom, mert sokkal hatékonyabb, de menj csoportos órákra, pl. olyanra, aminél magántanár iszonyat drága (japán...).

- Szerezz második diplomát (feltéve, hogy 1 már van, ha nincs, akkor szerezz első diplomát).

- Itt Pesten vannak ismerkedős szerveződések, amik már céggé avanzsálódtak (havervagy...)

- Túrázás csoportosan

- Meg hát ugye végére hagytam a legnyilvánvalóbbat, szeresd a barátaidat sokat aztán ők majd hozzák az új embereket neked (munkatársaik...)

2022. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sem voltam soha

Nehogy azt hidd ez létező dolog,a való életben nem úgy lesz,mint a filmekben,hogy meglátod és külsőre belsőre tökéletes lesz.

Beléd sem lesz senki sem szerelmes,max kedvelni fog és fontos leszel neki.

2022. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Az is meglehet, hogy aromantikus vagy és ezért nem tudsz szerelembe esni.
2022. máj. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
A szerelemhez kell egy fajta művészi lélek, aki nem tudja megélni a drámai alkotásokat abban nincs meg a szerelemhez szükséges érzelmi készség.
2022. máj. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam 26 éves koromig. (a 16 éves gyerekes plátóit nem számolva).


Aztán 26 évesen lett egy plátóim, aki nagyon durván belém égett, és megtört bennem valami.. Akkor voltam először képest ilyet érezni újra, de akkor azonnal belémütött. Évekig tartott. Nemrég találkoztunk, és újra volt vmi, midnkettőnkön láttam.. Rajta is. Nem jöttünk össze, illetve nem is jöhetünk, de van valami megfoghatatlan ebben az egészben.


Azóta már emlékszem, milyen "szerelembe esni" és tudom, mikor tudok valakibe beleszeretni. Tök fura, hogy pl 10 évig nem éreztem semmit én sem, sosem értettem mennyit vergődnek pl itt is az emberek a szerelemi bánattól,stb.. Az a srác elém is évekre belém égett, napi szinten gondoltam rá.. Szóval megértettem.


És azóta érzem azt is, hogyha valaki kezd, vagy ki tudna váltani hasonló érzéseket bennem. Ez nálam is ritka nagyon...


Egyébként van ennek egy olyan pszichológiája, hogy akkor leszel szerelmes, a szerelmes AKARSZ lenni.. Előbb utóbb lesz a szerelmednek "tárgya". :) Nem viccelek, pszicho szaklapban is olvastam, és én is akkor zúgtam bele a fenti srácba, amikor x év elzárkóds után, elkezdtem vágyni a szenvedélyesebb érzelmekre..


Szóval az is segt, ha nyitott vagy a világra, és engeged a dolgokat, bárhogy is történjen.

2022. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7/

Aha, ja.. Kár hogy a "művész szerelemek" csak kb 2 napig tartanak.. ;) Akkora mély érzések.. Na ezektől óvjon a jó isten. :D

2022. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!