Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt az ismerősö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az ismerősöm, miután bevallottam az érzéseimet és elutasított?

Figyelt kérdés

Bevallottam az egyik ismerősömnek, hogy többet érzek iránta. Neki kb. 2 hónapja lett vége egy 1 éves kapcsolatának. Visszautasított, hogy ő nem szeretne komoly kapcsolatot. Ennek ellenére mégis írogat, kérdezget Messenger-üzenetben, van hogy rögtön válaszol, de aztán napokig nem ír. (Élőben nagyon ritkán futunk össze.) Például a legutóbbi üzenetemre kb. 1 hete nem reagált. Ezzel csak fájdalmat akar okozni nekem, vagy mi a célja?

27/N



2022. máj. 26. 19:48
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
76%
Nem,csak telibe akar verni, ha épp olyanja lesz.
2022. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Lett neki egy játékja. Legalábbis ő így látja. Hogy igaza lesz e az rajtad múlik
2022. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben én is. Írj rám ha van kedved erről beszélni
2022. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#1 Tudom, hogy ez volt a célja valszeg de közöltem vele hogy nem szeretnék szexkapcsolatot.
2022. máj. 26. 20:12
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem akar megbántani, elveszíteni, stb...

Csak ilyenkor nincs tisztában vele a másik, hogy ez már nem lehet a régi... neked kell lépned. Búcsúzz el, tiltsd!

2022. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem erdekled,más van neki. Neked kell búcsút venni tőle. Fiatal vagy még,hogy elpazarold az idődet
2022. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet. Lehet, hogy csak szórakozgat veled és hidegen hagyja, hogy te komolyan veszed,de lehet ennek az ellenkezője is, hogy talán akarna valamit, csak nincs kész egy kapcsoaltra a szakitása miatt és bizonytalan.


Ismerek olyan nőt, aki bárkit megszerzett eddig magának, jó párkapcsoaltban élő pasit is elszeretett a csajától és elvetette magát. Ezt csak arra fel mondom, hogy aki nagyon akar valamit, az nagy eséllyel megkaphatja, tehát ha összeszeded magad és ráállsz, hogy te igenis 100%-ig akarod őt, meg is kaphatod. Ha bizonytalan vagy magadban és te is tötyörészel, nem csak ő, akkor meg úgyse lesz semmi, függetlenül attól, hogy ő akar-e valamit tőled csak bizonytalan vagy játszadozik veled.

2022. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Basszus, te Messengeren éled lelki és/vagy szerelmi életed? Nem mindegy, hogy miért nem válszolt, hogy szivat vagy a paradicsom palántáit ültetgeti és nincs Messengerre ideje??


Lépj ki a mátrixból és térj vissza a való életbe. Vagy találkozz vele személyesen vagy hagyd a 3.14csába és nézz más után. Jelen leírásod alapján max. 2 db szexchat lehet ebből a kapcsolatból.

2022. máj. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Lépj tovább. Ő egyebet hány éves ? Bunkó viselkedés. Változni úgysem fog
2022. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7. Igen meg lehet kapni embereket , de legtöbbször a lelki gyengéket legyen az férfi vagy nő, egy ideig müködhet de mindig csalódás a vége valaki számára. A te nő ismerősöd bizonyítja is , mivel nem marad mellette senki hosszú ideig. Aki mástól vesz el, abból hiányzik az emberségnek egy darabkája.
2022. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!