Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt az ismerősö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az ismerősöm, miután bevallottam az érzéseimet és elutasított?

Figyelt kérdés

Bevallottam az egyik ismerősömnek, hogy többet érzek iránta. Neki kb. 2 hónapja lett vége egy 1 éves kapcsolatának. Visszautasított, hogy ő nem szeretne komoly kapcsolatot. Ennek ellenére mégis írogat, kérdezget Messenger-üzenetben, van hogy rögtön válaszol, de aztán napokig nem ír. (Élőben nagyon ritkán futunk össze.) Például a legutóbbi üzenetemre kb. 1 hete nem reagált. Ezzel csak fájdalmat akar okozni nekem, vagy mi a célja?

27/N



2022. máj. 26. 19:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7 vagyok . Természetesen nem értek egyet a nőismerősöm tettével, de tény, hogy aki vehemens, az bárkit megszerez. Egyébként 10 éve van együtt ezzel a pasival, szóval nem bizonyitja az állitásod, hogy nem marad mellette hosszú ideig meg senki. Én csak azrét példálóztam a kérdezőnek ezzel, hogy ezt ne úgy fogja fel, hogy várja , hogy a sült galamb majd a szájába repül. Lépjen a tettek mezejére, legyen bátor, ha tutyimutyiskodik, sokkal kevesebb esélye van a sikerre.
2022. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Talomba tart. Az ilyen éveken át fog hitegetni, és veled fogja és akarja megbeszélni a legújabb párkapcsolatát, hódításait, szakításait. Ezt, ha hagyod hosszú-hosszú éveken át űzheti veled. Kihasználva azt, hogy te érzelmileg fügsz tőle.
2022. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasom, nem hagytad neki, hogy megrakjon. Inne fúj a szél. Nem kell itt kombonálni. A férfiak végtelenül egyszerű lények. Ha azt írnád neki, gyere át, mert meg akarlak lovagolni, 10mp múlva csippanna a messenger.
2022. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöd.

Elmondtad neki, hogy többet szeretnél, ő elmondta, hogy ő nem.

És még mindig hozzádszól? Hát ismerősök vagytok, nem? Van hogy jobban ráér van hogy nem?


Csak te szeretnéd, hogy jelentsen valamit, valójában semmit nem jelent. Megmondta, hogy nem érdekled.


Ha nem akarsz vele beszélni, akkor ne beszélj vele, TE, ne azt várd, hogy ő ne szóljon hozzád.


Tuti 27? Nem 17?

2022. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!