Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő alatt alakul ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt alakul ki kötődés vagy érzelem a másik iránt?

Figyelt kérdés

Még az egyetemen megismerkedtem valakivel, aki másik országban lakik, ezért eddig egyszer tudtunk találkozni. Azóta is írunk egymásnak. Hol ő,hol én keresem.

Tehát elmondható, hogy olyan fele fele arányban keressük egymást.


Mindig bókol, kedveskedik, meghallgat, együtt érez velem, a legapróbb részletekre is emlékszik, amiket említettem neki, aranyosan becézgetjük egymást... mindenről el tudunk beszélgetni egymással, cuki üzeneteket küldünk, bár ezt inkább ő teszi többször. Kicsit olyan is, mintha távkapcsolat lenne közöttünk.


Viszont nem tudom, hogy ilyen hosszú idő (1 év) alatt kialakulhatott benne felém kötődés vagy valami érzelem? Egyáltalán lehetséges?


Kíváncsi vagyok, hogy ti, hogy gondoljátok, hogy kinek mennyi idő alatt alakul ki kötödés, vagy érzelem ilyen, vagy ehhez hasonló esetben? Vagy, hogy szerintetek kialakulhatott benne valami ennyi idő alatt?


Kort és nemeteket írjátok oda légyszives.


2022. máj. 28. 17:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy tervezzük a következő találkozót. :)
2022. máj. 28. 17:19
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, egy év sok idő, szóval simán lehetséges, hogy így is kötődik hozzád valamennyire, hogy nem találkoztok és csak írogattok egymásnak.

Amúgy teljesen egyedi, hogy kinek mennyi idő kell hozzá.

2022. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Ez emberektől függ.
2022. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A főkérdésedre szerintem már tudod a választ, viszont 2 dolog szemet szúrt a kifejtésedben:

"másik országban lakik, ezért eddig egyszer tudtunk találkozni. Azóta is írunk egymásnak... Kicsit olyan is, mintha távkapcsolat lenne közöttünk."

Ez egy konkrét példa a távkapcsolatra, ami nem egy könnyítő tényező, sőt...

A kapcsolatodról az a véleményem, hogy nem tartom kizártnak, ha összejön a következő találkozó, akkor majd az fogja eldönteni, hogy lesz-e folytatás... :,D

2022. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Napi szinten írunk egymásnak. Már korán reggel arra kelek fel, hogy ő írt. :)
2022. máj. 28. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nemzetiségű a pasi?
2022. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

sleepy


Nem hiszem, hogy akkor dőlne el, hogy lesz e folytatás. Mivel úgy gondolom, (de lehet téves), hogy az aki ennyi idő után/alatt minden nap ír és keres, az már gondolom eldönthette már fejben, amennyire megismertük egymást, hogy kellek e neki, vagy nem. De javítsatok ki, ha tévednék. Legalábbis arra gondolok, hogy az akinek nem kellenék, nem ölne ennyi időt és energiát abba, hogy megismerjen.


?

2022. máj. 28. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Kinek?

Ki iránt?

Milyen helyzetben?

2022. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!