Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezekbol itelve vajon szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekbol itelve vajon szeret tenylegesen a baratnom?

Figyelt kérdés

Honnan tudhatom, hogy a baratnom akivel fel eve egyutt vagyok mennyire gondolja velem komolyan? Szoban mar mondta, hogy komolyan kapcsolatot akar velem, nem volt elottem sok baratja .

Neha ugyerzem, hogy nem annyi mutatja ki az erzelmeit a szeretetet felem ahogyan en azt elvarnam vagyis ahogy az szamomra normalis lenne. Nem erzem azt, hogy o 0-24 velem akarna lenni meghogy keresni akarna mindig.

Lehet, hogy az elozo baratnom miatt van ez a felelemerzet bennem, hogy neki en nem vagyok annyira fontos mert az exem 0-24 velem akart lenni.

Leginkabb nok velemenyere vagyok kivancsi, hogy abbol amit leirtam mit vesznek ki!


Koszonom!



2017. febr. 4. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán szerethet, de lehet, hogy az a fajta, akinek ezt nem könnyű kimutatnia, talán nem szeret sebezhetőnek mutatkozni és bizalmatlan egy kicsit. Ezen kívül éjjel-nappal egymás seggében lógni sem egészséges szerintem, kell a magánszféra, különben egymás agyára fogtok menni.
2017. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sem a nőknek, sem a pasiknak nem ugyaolyan a szeretetigénye. Akár adni, akár kapni.

Értsd úgy, hogy az előző barátnőd ragaszkodóbb típus, a mostani pedig kevésbé. Valószínűleg ő kevésbé igényli hogy 0-24 együtt legyetek. Nem vagyunk egyformák.

2017. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Neha ugyerzem, hogy nem annyi mutatja ki az erzelmeit a szeretetet felem ahogyan en azt elvarnam vagyis ahogy az szamomra normalis lenne. "


Voálá meg is van a hiba. Az, hogy te mit vársz el és az, hogy ő hogy mutatja ki a szeretetét különbözhet és ebből lehet a félreértés. Az nem a szeretet jele ha 0-24 csüng a nyakadban, hanem a kisajátításé. Lehet, hogy most találtál egy normális lányt, aki nem függ tőled és ez kavar be neked. Lehet neked azt jelenti a szeretet, hogy naponta 20x elismétled mennyire oda vagy érte és lehet közbe neki meg az,hogy pl. segít valamiben. Szeretetnyelveknek nézz utána és megérted.

2017. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nemsok választ kaptál, így férfiként (38) írok.

Nem szeret. Ezt ne is várd tőlük, mert sosem kapod meg.

A nők nem úgy szeretnek, mint a férfiak. Ők nem szeretnek, hanem magukat szeretik. Azt hogy jól bánsz velük, költesz rájuk, a kedvükben jársz. Ha az az érdeke, akkor téged "szeret", de ha más többet ad neki, akkor mást fog "szeretni". Kicsit sem bonyolult.

2017. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elég rossz hallani ezt a mérhetetlen keserűséget a részedről, sajnálatos!:)
2017. febr. 5. 23:24
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Neeem, az a sajnálatos, hogy igaz, és nem keserűség. Remélem sosem jössz rá...
2017. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!