Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok ember soha nem él át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember soha nem él át ténylegesen boldog párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Habár nem vagyok a nőknél túl sikeres (bár ennek elsősorban az az oka, hogy nincs a társaságomban egy sem), szerencsére már megtapasztalhattam, hogy milyen érzés olyannal együtt lenni, akiért tényleg oda van az ember. Viszont előtte én is azok közé tartoztam, akiknek maximum ilyen "ha nincs ló, jó a szamár is" kapcsolatra van lehetősége, és volt, hogy be is adtam a derekam.

Meg kell mondanom, összehasonlíthatatlan a két dolog, és nem tudom ezek után megérteni, hogy valaki hogyan tanácsolhatja, hogy az ember "adjon le az elvárásaiból". Ég és föld a különbség egy olyan kapcsolat között, ahol csak ímmel-ámmal tetszik a másik, meg ahol szinte megőrülünk érte. Miért jönnek ennyien azzal a hülyeséggel, hogy az ember "adja le a szintet"?


2016. márc. 18. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó amit írsz. De nem tart örökké a nagy megörülök érte...!
2016. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Mert sokak szerint ez elfogadható megoldás. Nem mindenki egyforma.


Én viszont még sosem tudtam megtapasztalni, hogy milyen jó lehet egy kedves és szerető barátnő. A sikertelenségemnek az oka az alacsony, kákabélű testalkatom és a turcsi orrom.

Te legalább a rosszat és a jót tudod komparálni, én csak a semmit tudom összehasonlítani a semmivel. Hiába ha valakinek turcsi az orra azt csak kinevetik és megalázzák a nők.

2016. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én erre csak azt tudom mondani, hogy csak azért tanácsolhatják azt, hogy "adja le a szintet", mert kétezer méterrel a föld felett járni nem pont a realitást tükrözi. Bár legyenek nagy álmaink, amiket valósítsunk meg, oké. De legyen fogalmunk arról, hogy mi is a valóság, mi az, ami valójában beteljesülhet.


Most én hiába akarnék elmenni egy Föld-körüli utazásra, ha ez nem valósulhat meg most jelenleg, mivel nincs realitása a valóságban. Mert nincs pénzem hozzá.

De majd lesz, mert megkeresem rá.


Meg egyébként is, addig nyújtózkodjunk, ameddig a takarónk ér.


A szépség pedig relatív. Kinek mi a szép, ízlések és pofonok.

2016. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A buta emberek mondása hogy adjuk lejjebb a szintet. De ez lehet fogalomzavar is. Inkább belső emberi tulajdonságra lehetne ezt mondani, nem külsőségekre. Pl: egy egoista, flegma nő, adja lejjebb a szintet, aki egy jégkirálynő. Na de, ahány ember, annyi féle képpen értelmezhető ez.

A te esetedben a meglátásod teljesen helytálló és jogos. Ellenkező példa amit írtál, az csak felszínes érdekkapcsolat, vagy társfüggőség, bármi más.

Teljes mértékben igazad van.

Engem meg mindjárt meg fognak kövezni virtuálisan. :D

2016. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kiírtam egy hasonló témát boncolgató kérdést.


Első három válasz, fröcsögő, "add le a szintet" kaliberű válasz volt.


Nem tudom, hogy mitől ilyen "okosak" egyesek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek, nekem is volt pár többé-kevésbé okés kapcsolatom, aztán egy tényleg jó, amióta annak vége(valamivel több, mint egy éve) hiába a próbálkozás, senkit nem találtam akivel akár csak köszönőviszonyban lenne az a harmónia ami ott megvolt. Lejjebb adni a mércét szvsz totál értelmetlen, próbáltam, jó 2-2,5 hétig ment(és egyáltalán nem a külsőről beszélek), aztán csak azt látod, hogy hiába a csöcsök, szar az egész, nem poén.
2016. márc. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Boldog párkapcsolat alatt mit értesz? Lehet, úgy is boldog egy párkapcsolat, ha nem is érnek egymáshoz fizikailag a felek, csak lelki társak, ha ők nekik ez az értékrendjük akkor ez is lehet boldog párkapcsolat. Akinek meg azaz értékrendje pl, hogy minden nap orbitálisat szexeljenek, de nem tudnak 2 értelmes mondatot váltani, az meg a másik véglet. Szóval a boldog párkapcsolat az mindig az értékrendtől függ.
2016. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért jönnek ennyien azzal a hülyeséggel, hogy az ember "adja le a szintet"?


azert mert maguk vannak sok ideig, es gondoljak hogy mindengy hogy ki es mi, csak legyen valaki mert maganyossak. es ha ok ugy gondolkodnak, gondoljak hogy masnak is ugy kellene.


de total igazad van.

volt olyan kapcs ahol epp jol megvoltunk a csajal es tenyleg jo volt. meg volt olyan is hogy csak veszekedtunk de valahogy kitartotunk egymas mellet egy ideig.

aztan rajottem, minek legyen az ember valakivel ha nem erzi jol magat? ha nincs az a valami?

csak azert hogy legyen valakije?

annak nincs ertelme, vagy boldog leszek valakivel, vagy magam leszek, kinlodni semmi ertelme.

2016. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt sokszor nők mondják, akik filmsztárokról álmodoznak. Egy férfinak elég lenne egy átlagos nő is, ha abből is lejjebb adna, akkor egy bányarém lenne.
2016. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!