Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiú-Lány barátságban meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-Lány barátságban meddig lehet elmenni?

Figyelt kérdés

Meddig lehet azt mondani , hogy barátság és mi az a határvonal ahonnan már nem?

Tudom , hogy nincs éles határ mert mindenkinél más ez a szint. Ezért is vagyok kíváncsi többféle válaszra is.

Pl.: csók, ölelés, flört, dicséretek, stb...


2022. jún. 1. 15:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a határvonal, ami egy velem megegyező neművel is. Tehát soha egyetlen hímnemű barátommal sem csókolózom, flörtölök, stb. Dicséret ok, de pontosan annyira, mint ahogy egy barátnőmet is megdicsérem. Bármi, ami ezen túlmutat, az már nem barátság a részemről és nem fér bele.
2022. jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Addig lehet barátságnak mondani, ameddig barátként tekintetek egymásra. Ácsingózni úgy is lehet valakire, hogy nem csinálsz vele semmi "olyat", de szíved szerint csinálnál. Ha nem vonzódom valakihez és nem táplálok romantikus érzelmeket iránta, akkor értelemszerűen nem vágyom flörtölni, pláne csókolózni vele. Nem szexuális töltetű dicséretek beleférnek (pl. egy "jól nézel ki ma" nem hinném, hogy törvényszerűen hordoz hátsó szándékot, azonos nemű heterók is mondják egymásnak), esetleg ölelés, ha nem percekig simul a srác a csajhoz erektált pénisszel. Remélem, nagyjából érthető vagyok.
2022. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
18%
Én a dugásig elmennék.
2022. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Számomra az a határ, hogy mindig csak olyat mondok vagy teszek, amit akkor is ugyanúgy mondanék vagy tennék, ha a párjaink is jelen lennének.
2022. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az első csóktól számít egy kapcsolat párkapcsolatnak. Szóval, amíg csak ölelés van, addig nekem okés.


28/F

2022. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
3 év együttélés még belefér?🤣
2022. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Exbarátnőm szerint nem számít, ha lefekszik a haverjainkkal, mert az nem számít megcsalásnak, 4 sráccal és 3 csajjal feküdt le, az egyik csajszi kérdezte, hogy lefekszem-e vele haveri alapon és itt derültek ki az események.
2022. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Minden ami már szexuális töltetű dolog az már több, mint csak barátság. Szóval egy ölelés is lehet több, hiába fér bele a baráti ölelés a barátságba. Van olyan ölelés ami már azért jóval több.
2022. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Számomra az nem világos, hogy sokaknak mi olyan bonyolult ezen:D


Azon túl, amiket leírsz, szerintem egyértelmű, hogy ha már valami mást is érzel a másik iránt mint szimpla barátság, elképzeled akár a csókot, akár mast, komolyan megfordul a fejedben, az már nem barátság.


De megfordítom: ha épp hülyéskedtek valamit és mind a ketten szinglik vagytok tehát senki nem sérül, és úgy "poénból" nyomtok egymás szájára egy csókot, akkor ha valóban barátok vagytok és nincs mögötte más erzelem, akkor ez sem változtat.


Sok férfi barátom van, van aki közelebbi, van aki kevésbé, de még soha egyikkel se képzeltem el többet, de nem is akartam. Nem vágyom rá.

De ha meg kéne bármelyiket is csókolnom valamiért (nem volt ilyen, nem szoktam ilyesmit csinálni amúgy) pontosan tudom, hogy nem változtatna az érzéseimen.


Gimiben egyszer megcsókoltam egy barátnőmet akivel azóta is szoros a barátságunk (részegek voltunk és tini hülyeség:D) nem lettem se leszbikus, se bi és nem néztem rá máskepp. Ez egy férfival se lenne máshogy.


De ez amit írtam csak szemléltetés, nem csókolózom a barátaimmal. De meg se fordul, ha meg muszáj lenne, akkor se változtatna az érzéseimen.

2022. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Bármi belefér a barátságba, amit mind a két fél elfogad és nem gondolnak bele többet, nem visznek bele mélyebb érzelmet. Ezen alapon akár a csók és szex is lehetséges. De szigorúan csak akkor, ha egyik fél sem gondol/érez bele többet és szerintük belefér. Ezt had döntse el az a két ember, akikre tartozik.
2022. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!