Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiú-Lány barátságban meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-Lány barátságban meddig lehet elmenni?

Figyelt kérdés

Meddig lehet azt mondani , hogy barátság és mi az a határvonal ahonnan már nem?

Tudom , hogy nincs éles határ mert mindenkinél más ez a szint. Ezért is vagyok kíváncsi többféle válaszra is.

Pl.: csók, ölelés, flört, dicséretek, stb...


2022. jún. 1. 15:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez a baj, hogy nem lehet eldönteni a másik érzéseit. Lehet ő is így gondolkozik , hogy neki a csók is baráti lenne, nekem meg az már bőven több.

De akkor, hogy döntsem el, hogy mégis mi lehet?


A férfi barátaiddal mi gátol meg abban, hogy többet érezz?

2022. jún. 1. 19:22
 12/25 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk megbeszéléssel? Tudod, a barátok megbeszélik a dolgokat. És őszintén beszélnek, ez a barátság alapja.
2022. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Na igen, de épp azt írták sokan, hogy hagyjam, az idő megoldja, nem érdemes belemenni, rossz vége lesz stb..

Hogy lenne érdemes felvázolni neki ,hogy ne legyen nyomulós?

2022. jún. 1. 20:11
 14/25 anonim ***** válasza:
91%
Na ezért jók ezek a férfi-női barátkozások, mert ha vannak érzelmek, nehéz átlépni azt a bizonyos határt. Ha meg sikerül, akkor nincs miről beszélni. Vagy sikerül vagy nem, ez a lutri az egészben.
2022. jún. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%

#13

Nem biztos, hogy rossz vége lesz,ha régi jó barátok vagytok simán működhet. Én több mint 3 éve együtt vagyok az egykori lánybarátommal, működik.

2022. jún. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező nagyon úgy tűnik, hogy te többet érzel a srác iránt, mint szimpla barátság.

2022 van, akár még te is elhívhatod randira, de a dugásban mindenképpen benne lesz, ha nem vagy túl ronda :)

2022. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

7.


Sajnálom, akkor annak a lánynak nem tanították meg otthon hogy mi az az erkölcs.

Hidd el, ez az ő szegénységi bizonyítványa.

2022. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 NTBS ***** válasza:
100%
Ami a két érintettnek belefér a barátságba.
2022. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%
A testi kontakt az túl lépi.
2022. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ölelésnél van a határ, azután már barátság extrákkal.
2022. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!