Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetnék ilyenkor? Velem...

Mit tehetnék ilyenkor? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Szinte kivétel nélkül csak a sokkal idősebb nők (30-45) tetszenek stílusukban, viselkedésükben, illetve megjelenésükben. Megjelenés alatt nem a testükre gondolok, inkább a ruházatukra - ugyanis a testük - kevés kivétellel - nem vonz. Fizikailag a fiatal(abb) lányokhoz vonzódom, a saját korosztályomhoz, vagy a kicsivel fiatalabb/idősebbekhez. Ellenben nekik közel sincs olyan megnyerő, vonzó, kiforrt és nőies stílusuk, mint a már előbb említetteknek (biztos, legalábbis remélem, hogy akadnak kivételek, de én nem találkoztam eggyel sem eddig).


Eddig két barátnőm volt, mindkettő komoly korkülönbséggel (15-26, 17-24), illetve egy harmadik (akivel ugyanannyi idősek voltunk), akinek épp olyan stílusa lett volna, mint amit annyira kedvelek - meg is próbáltam vele, de egyszerűen nem voltam képes vonzódni hozzá fizikálisan (nem szeretném ha ez felületesen hatna, mert alapvetően nem vagyok az. Sajnos tényleg nem tudtam hozzá vonzódni, így a további fájdalmakat elkerülve inkább elengedtük egymást).


Szóval a kérdés adott. Hol vannak a fiatal, ambiciózus, kiforrt személyiségű, művelt, nőies és vonzó lányok? Nem feltétlen jelentkezők miatt írtam ki a kérdést, csak kíváncsi vagyok, hogy hova kéne járnom (még), ahol találkozhatok ilyen lányokkal, mert a tipikus helyek nemigen jöttek be eddig.


18/F



2014. máj. 5. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Hmmm, én nem tudom merre vannak az ilyen nők... de szerintem ha a velem van a baj kérdésedre választ szeretnél kapni, akkor menj egy el pszichológushoz, Ő majd segít, hogy megfejthesd magadba ezt a választ. :)
2014. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!