Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért rossz érzés a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz érzés a párom exére gondolni?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt. Neki előttem volt egy pár hónapos kapcsolata és a lány a közelben lakik többször láttam már. Akárhányszor ez van, összeszorul a gyomrom és rosszul érzem magam. Amikor még nem voltunk együtt, sokat mesélt a szakításukról, meg tudok egy két sztorit is, de ezeket tényleg csak barátként osztotta meg velem. Ha ezekre visszagondolok is rosszul érzem magam, és nagyon nehéz kiverni a fejemből. Már nem beszélnek egyáltalán, igaz közösségi oldalakon még megvannak egymásnak, de nem tartják a kapcsolatot. Mikor össze is futunk vele, vagy nem köszön a lány, vagy csak simán köszön. Nem csinál semmit a kapcsolatunkkal, ráadásul ő szakított a párommal, mégis olyan stresszt okoz még most is bennem, és nem tudom mièrt. Biztos pszichológiai probléma, de már kezdek beleőrülni. Valakinek volt hasonló? Mit lehet ezzel kezdeni? Problémákat ez nem okoz a kapcsolatban, mert el tudom neki mondani ezeket és megértő velem, megnyugtat, csak nagyon rossz, hogy így idegeskedek miatta, pedig tényleg semmi nincsen. Eszembe jut a lány nagyon sokszor, minden hülyeségről és olyankor elkezdek gondolkodni,hogy milyen lehetett nekik együtt, miket csinálhattak, mit érezhettek és nagyon rossz érzés, mert nem kéne ezen kattognom főleg ennyi idő után. Ráadásul nekem több éves kapcsolatom volt előtte, ő mégse érzi rosszul magát miatta, és én is azt szeretném elérni, hogy ez legyen, de fogalmam sincs hogyan. Az idő talán? Vagy pszichológus? 20/N

2022. jún. 12. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a múltját, örülj a jeleneteknek!
2022. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Bajok vannak az önbizalmaddal.
2022. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!