Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 16-26 éves korom között SOHA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-26 éves korom között SOHA nem voltam szerelmes, másnál is volt hasonló? Hányszor érezted ezt, akár a fellobbanását valaki iránt?

Figyelt kérdés

Tiniként védtem magam a csalódástól, önbizalomhiány, stb. Nem akartam, és soha nem tudtam szerelmes lenni egy emberbe sem, nagybetűsen.. Valószínűleg emiatt. Azt hittem képtelen vagyok a szerelemre, csak maradt a 16 éves plátói rajongás, amit sose éreztem utána 10 évig.


Aztán 26 évesen hirtelen, mint a villámcsapás volt valaki, aki felidézte bennem ezt a hormonokkal teli állapotot.. Elöntött tetőtől talpig. Igazából még mai napi (évek után..) is képes felpiszkálni, csak nem találkozunk.


És most van még valaki (30 éves vagyok), akinél szintén elkezdtem érezni azt a bizsergő, hormondús érzést, ha kontaktba kerülünk, hogy képes lennék beleszeretni.


10 év alatt azt hittem már sose fogok így érezni, hogy nem tudok már..

És nehéz elhinni, hogy mégis.


Másnál is volt ilyesmi?



2022. jún. 22. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
A szerelem nem a nagy gesztusokról és holmi tervezett dologról szól, hanem legtöbbször csak a szerencséről. Ha találkozol a megfelelő személlyel akkor újra képes leszel érezni. Ha esetedben a dolog kölcsönös, akkor sok szerencsét és boldogságot.
2022. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak 22 évesen tudtam meg először, hogy milyen lehet a szerelem, 24 évesen éltem meg. Azóta pedig párommal vagyok. Akkor is csak fél évig voltam szerelmes... nagyon jó érzés, de csalódás, hogy csak ilyen rövid ideig tart... most 30 vagyok. Hiányzik meg minden, de semmi értelme felrúgni azt, ami most van, pár hónap drogos mámorért.
2022. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2 - Nekem ez aki iránt előszőr éreztem (azóta eltelt 4-5 év), ő 1. pillanattól megfogott, és mai napig érzem, hogy képes újra feltépni a mélyről, pedig azt hittem elmúlt már. Igaz, ez plátói. De hirtelen egy pillanat a semmiből elég volt, kb mindkettőnknél megszűnt a külvilág..


Ez a 2. személy meg: ha a közelemben van és van köztünk interakció, nála is elkezdtem érezni ezt a hormonokkal teli, bizsergő érzést. (ÉS irtó furán éreztem magam, mert az hogy van még egy ember, aki tud valamit ébreszteni bennem.. szabályosan rosszul éreztem magam.. Mert az az első az a nagy betűs igazi plátói, és tudom, ilyet mint iránta, soha nem fogok érezni más iránt. (ÉS jobb is)

2022. jún. 23. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!