Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek tökéletes barátnő? Mit tegyek, hogy a párom, a lehető legjobban érezze, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, és szuper pasi. De tényleg, tökéletes számomra és szeretném, ezt vele a lehető legjobban érzékeltetni. Nagyon figyelmes, udvarias, mindig bújik, érzem hogy mennyire szeret és igyekszik mindig a a kedvemben járni. Beszélgetni is szuper vele, mert mindenről van intelligens véleménye és engem is mindig meghallgat. Figyel rám, mindig számíthatok rá, támogat, gyakran lep meg apróságokkal, a szex is szuper.

Én sem vagyok nyűgös, hisztis, ritkán van konfliktus, ha igen, azt is nagy balhék nélkül meg tudjuk oldani. Eddig is ki szoktam mutatni, hogy szeretem, de kíváncsi lennék, hogy még ki minek örülne. Tudom hogy én ismerem a párom, sok mindent csinálok is amiket szeret, de mindent bele akarok adni, olyan tökéletes barátnő lenni, mint amilyen tökéletes fiú ő.

Sütök, főzök finomakat, aktív vagyok szexben, meg szoktam lepni új dolgokkal. Kedves vagyok, türelmes, kedvelnek a barátai, családja. Szoktam vele játszani a kedvenc játékait, megnéztük egymás kedvenc filmjeit. Ti mikből éreznétek még, hogy imád a párotok? Milyen lenne a tökéletes barátnő?



2022. jún. 23. 19:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom, hallottál-e már az 5 szeretetnyelvről (Gary Chapman terapeuta a fogalom megalkotója), ha még nem, olvass utána. A lényeg: mindannyiunknak más-más a szeretetnyelve, ami sokszor nem egyezik a miénkkel (vagy nem teljesen). Ha tudod, mi a tiéd és mi a párodé, sokkal könnyebben tudjátok majd a másikat jól szeretni. Van egy online is elérhető kérdőív, töltsétek ki, beszéljétek át, segíteni fog a kérdésedben.
2022. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
#11 ez tényleg jó ötlet, utána nézetem el fogom kezdeni figyelni az övét. Köszönöm a hasznos választ :)
2022. jún. 23. 20:50
 13/31 anonim ***** válasza:
81%

Te ismered a párodat, te tudod mivel lehet kedveskedni neki.

Én 30 éve vagyok férjnél, nem okoz gondot, hogy mivel tudok kedveskedni neki. És ez kölcsönös.

De ez magától jön, előre nem nagyon lehet eltervezni. Apróságok, a hétköznapokban. Persze nem mindennapos nalunk sem, éljük az életünket, de ha valami adódik, aminek tudom, hogy örül, akkor megteszem. Nem tárgyi dolgokra gondolok, nem arról van szó, hogy pl.vesz nekem valam drága dolgot.

Mondok egy példát. Hétvégen koncertre mentem egy barátnőmmel. Úgy volt, hogy taxival jövünk majd haza. De a férjem telefonált, hogy jön értünk. Pedig késő éjszaka volt. Lefeküdhetett volna aludni is.

Ilyenek. De ezek adott helyzetektől függnek.

2022. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
10%

kérdező, tudok olvasni a sorok között, nem kellett leírnod a rabszolga szót, hiszen öncsalásban élsz, sosem vallanád be, de amit te csinálsz, az testi-lelki-érzelmi önkizsákmányolás... a saját igényeid, vágyaid sehol nincsenek, csak a faszié... arról nem szól a fáma, h. ő is ennyire törné magát, h. számodra mr. tökély legyen... és azt gyanítom részedről ennek a nagy lihegésnek, meg tökéletessé válási igénynek az rejlik a hátterében, h. már nem érzed biztosnak a kapcsolatodat.


ha vki biztonságban és jól érzi magát a párja mellett, nem egy anonim oldalon tudakolja a tökéletesség receptjét, nem azt érzi, amit te, h. muszáj tökéletesnek lenni, és folyton teljesíteni, adni...

2022. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

csak vicc:

Szervezz neki egy édes hármast!😄

2022. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
70%

Miért akarsz tökéletes nője lenni? Láttad A stepfordi feleségek c. filmet? Olyanná akarsz válni, tényleg? Miért?



Joanna Eberhart azt hiszi, a lábai előtt hever a világ. Ő az EBS tévétársaság történetének legfiatalabb elnöke, egy figyelmes férjjel és két gyönyörű gyerekkel. Úgy tűnik, minden tökéletes mígnem egy katasztrofális napon összeomlik Joanna élete. Állásából kirúgják, már arra sem emlékszik, hová járnak suliba a srácok, a mintaházasság is becsődölni látszik... Az idegösszeroppanás után Joanna és férje úgy döntenek, ideje új életet kezdeni: összepakolják a családot, és elköltöznek az idilli kisvárosba, Stepfordba. Stepfordban pedig minden tökéletes. A házak nagyok, tágasak, díszesek, csillognak-villognak, az ég kék, és süt a nap, a fű zöld és szépen van nyírva, és a feleségek... Elragadóak! Sütnek, főznek, mosnak, vasalnak, takarítanak, gyereket nevelnek, szőkék, folyton mosolyognak, illegnek-billegnek színes, takaros ruháikban, és fergeteges szexpartnerek a nap bármely szakában! Sőt, gombnyomásra megnő a mellük! (forrás: port.hu)

2022. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
#14 nem, nem tudsz olvasni a sorok között. Teljesen biztosnak érzem a kapcsolatom. A kedvességgel nem megtartani, csak kedves lenni. Ráadásul nem a tökéletességet keresem, sehol nem mondtam ezt. A saját megkesredettségedet ne rajtam töltsd ki. Sajnálom, ha számodra hihetetlen amit írok, de zzel nem tudok mit kezdeni. Ha neked ennyire irreális, hogy valaki egy kapcsolatot nem hagy ellaposodni, hanem izgalmassá tenni, akkor az én kritizálásom helyett, nézz magadba. hpgy ez miért lehet. Szerintem az a normális, ha az ember és a párja kölcsönösen törődnek egymással és igyekeznek kielégíteni egymás vágyait, de ha szerinted ez rabszolgaság, akkor neked nem való a kapcsolat
2022. jún. 23. 20:58
 18/31 anonim ***** válasza:
32%

"Ráadásul nem a tökéletességet keresem, sehol nem mondtam ezt."


mondom, hogy öncsalásban élsz, és még engem is meghazudtolsz. hát még a kérdésedben is ezt írtad ki, most meg letagadod?!


"Hogyan legyek tökéletes barátnő?"

2022. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
#11 vagyok: örülök hogy tetszik az ötlet. Szerintem ne csak saccold és figyeld az övéit, hanem üljetek le és töltsétek ki a kérdőívet mindketten: okozhat meglepetéseket. A legszebb pedig az, hogy ezzel ő is megtudja a te szeretetnyelvedet, és ő is tehet majd érted. :) Sőt, ezek idővel változhatnak, mi a férjemmel pár évente ki szoktuk tölteni kíváncsiságból.
2022. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
#18 nyilván átvitt értelemben gondoltam, tudom hogy tökéletesség nincsen, itt egyedül te élsz öncslásba. Ne próbálj meg belemagyarázni valamit oda ahol nincs ott. ha neked eddig nem volt jó kapcsolatod, sajnálom, de a csalódásaidat nem kell másokra is ráeröltteni.
2022. jún. 23. 21:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!