Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek tökéletes barátnő? Mit tegyek, hogy a párom, a lehető legjobban érezze, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, és szuper pasi. De tényleg, tökéletes számomra és szeretném, ezt vele a lehető legjobban érzékeltetni. Nagyon figyelmes, udvarias, mindig bújik, érzem hogy mennyire szeret és igyekszik mindig a a kedvemben járni. Beszélgetni is szuper vele, mert mindenről van intelligens véleménye és engem is mindig meghallgat. Figyel rám, mindig számíthatok rá, támogat, gyakran lep meg apróságokkal, a szex is szuper.

Én sem vagyok nyűgös, hisztis, ritkán van konfliktus, ha igen, azt is nagy balhék nélkül meg tudjuk oldani. Eddig is ki szoktam mutatni, hogy szeretem, de kíváncsi lennék, hogy még ki minek örülne. Tudom hogy én ismerem a párom, sok mindent csinálok is amiket szeret, de mindent bele akarok adni, olyan tökéletes barátnő lenni, mint amilyen tökéletes fiú ő.

Sütök, főzök finomakat, aktív vagyok szexben, meg szoktam lepni új dolgokkal. Kedves vagyok, türelmes, kedvelnek a barátai, családja. Szoktam vele játszani a kedvenc játékait, megnéztük egymás kedvenc filmjeit. Ti mikből éreznétek még, hogy imád a párotok? Milyen lenne a tökéletes barátnő?



2022. jún. 23. 19:51
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erölködj, add önmagad. Ilyennek szeret, amilyen most vagy, ne változtass.
2022. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!