Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Betegesen aggódok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen aggódok, hogy a baratnőm megcsal, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

A sztori ott kezdődik, hogy 25 eves ferfi vagyok es a barátnőm 23.

Ugy hozta az elet, hogy munka miatt 4 hónapot külföldön kell, hogy eltöltsek. Ezzel a csajszival, a kiutazás előtt 2 héttel találkoztam es egybol tudtuk mind a ketten, hogy minket a sors egymásnak teremtett. Az elso pillanattól fogva egy hullámhosszon voltunk. Abban a 2 hétben nagyon sok időt toltottunk egyutt.


Kiutazás előtt egy pár nappal mondtuk, ki hogy alkossunk egy párt.


A csajszi nekem adta egyik legféltetebb kincsét, egy arany karkötőt ami úgymond egy családi ereklye náluk es hozzátette hogy ez legyen annak a záloga hogy megvárlak es hűséges leszek hozzád.


Azóta 2 naponta beszelünk telefonon, általában 2 orakat, mivel mindig mindenről van téma. Es mindig elmondja hogy mennyire hianyzok neki, illetve sokat sír miattam, hogy nem lehetek ott vele.

Mindig felvázolja, hogyha hazajövök akkor milyen kozos jovot kepzel el kettőnknek kozosen.


Igenám de a probléma ott kezdődik, hogy egy étterembe dolgozik, es nagyon sok idora van hogy eltunik, nem ir vissza, meg ha a baratnoivel van akkor szinte nagy ritkan visszair. Felek, hogy masik sracokkal talalkozgat kozben es csak hazudik nekem, hogy a baratnoivel van. Snapen minden nap legalább egy 100 pontal novekedik a snap pontja, mindig eljarkal a baratnoivel bárokba meg kavezokba amikor a szabadideje engedi.


Rettenetesen felek, hogy megcsal…


Segitsetek konyorgom



2022. jún. 28. 09:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ezzel a görcsölessel fogsz mindent elqurni.
2022. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Tudom sajnos hogy ez nem lesz jo.

Ok nelkul idegeskedek sajnos. Annyira latszik rajta, hogy szeret. Bulizni se jar nelkulem, pedig nem tiltom neki.


Volt hogy elindult bulizni a baratnoivel es sirva hivott fel hogy elindult haza, nelkulem nem hajlando bulizni menni

2022. jún. 28. 09:22
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

"minket a sors egymásnak teremtett"

Hogyha ezt valóban így gondolod, miért csalna meg? A sors azt akarja, hogy egy erkölcs nélküli nővel élj együtt?

2022. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a birtoklasi kenyszer? Ket het utan azon gorcsolsz mit csinal otthon?

Azt amit akar. Nem a tulajdonod meg csak a feleseged sem….


Te mit csinalsz kulfoldon? Nem fordulsz a lanyok utan? Hagyjal mar….

2022. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Semmibe veszed a karkötőt, azt is amiket mond és érez.

De gyűlöltem ezt az exemben is hogy szivem lelkem kiteszem, apáca szinten vagyok már neki hű, de azért vádol, megcsalásal gyanusit, ha nem vettem fel a telefont, és mar bánt.

En ugy gondolom

1.képtelenek az ilyenek azt erezni hogy ők valoban szeretve vannak

2.hazudnak amikor ilyeneket mondanak" tudtuk mind a ketten, hogy minket a sors egymásnak teremtett." Különben nem vádolna..

3.nem tudnak szeretni es a szerelemben repkedni együtt a másikkal görcsök nelkul. Nem lehet velük megélni a szerelem magasfokát, mert ehelyett vérben forog a szeme mikor lepek félre

4. Alaptalan vádak miatt vagyok magyarázkodásokra kényszerítve es nem hisz nekem, semmibe veszi a szavaim érzelmeim, azt is, ha szerelmet vallok. Mintha semmit nem mondtam volna neki ezzel.

5. A saját rettegésüket rám vetítik ki, hogy en szenvedjek miatta, én oldjam meg az ő fantom problémáit, amiket kombinál a mocskos kreativ agyában. Amiben csak félrelepések megcsalások repkednek, es nem tiszta szerelem.

6. Hiába mondom hogy neten is írják hogy ne kombinálj, akkor is gyártják a téziseiket, megállás nélkül. Es kattognak és bántanak ezzel.

7. Olyanért vagyok állandoan büntetve veszekedéssel, amiket el sem követtem csak benne él.

8. Magukba soha nem néznek hogy az ő agyukkal van a baj, es NEM VELEM.

2022. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod étteremben dolgozik. Tudod te milyen hajtás van ott? Főleg most szezonban? Szakács vagyok, tapasztaltam. Elég is volt belőle. Ha meg a barátaival van, ne várd el, hogy csak veled foglalkozzon. Pofátlanság állandóan a telefont nyomni társaságban. Odaadott neked egy nagyon fontos családi ékszert, jelezve, hogy szeret ér vár rád. Ez nem elég? Ne rontsd el ezekkel, ha tényleg szereted. Bízz benne.
2022. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

“ csajszi nekem adta egyik legféltetebb kincsét, egy arany karkötőt ami úgymond egy családi ereklye náluk”


Ja! Aztán jön a gonosz boszorka, a fekete lovag, meg az ördög három arany hajszála.

2022. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Ket lehetoseg van:


Ra se rantasz


Rarantasz

2022. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Öreg, nem normális az az ember, aki felismeri, tudja, hogy hülyeséget csinal, és mégis megteszi. El fogod cseszni a kapcsolatodat, de lelked rajta. Szegény lanyt sajnalom csak, aki ezer jelét adta már a szeretetének, de te még mindig kételkedsz benne, még több, sőt, allandó igazolast vársz.

Szégyelld magad.

2022. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 2 naponta 2 óra telefon simán elég kell legyen. Ilyen munka mellett nem csoda, hogy nem tud visszaírni. 23 évesen pedig hadd járkáljon el a barátnőivel, otthon ücsörögjön és kötögessen vagy mit vársz tőle?


Nekem volt olyan barátom, akivel eddig mindenkinél jobban összepasszoltam, de az indokolatlan féltékenykedéssel és kontrollmániájával elb_szta a kapcsolatot. Azóta sem találtam olyat, akivel annyira egy hullámhosszon lennék. Ne legyél hülye, nem szabad ilyennel elrontani. Dolgozz az önbizalmadon, azért féltékenykedsz, mert nem hiszed el magadról, hogy elég jó vagy neki.

2022. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!