Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm betegesen azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm betegesen azt hiszi hogy rossz ember. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
A barátnőm betegesen magába magyaráza hogy ő rossz ember,mindig csak a negatív dolgokra figyel oda a szépekre s jókra nem!Mindig azt mondja hogy a szex sem jó mert hogy nem tudom felizgatni,pedig sokszor felizgul.. hiába mondja hogy a régi tűz kveszett belöle ez nem y van hiszen látom rajta!! Sosem akar vagy nem tud ő ezt mondja hogy nem tdja elmondani nekem a bánatát a boldogságát. Inkább ide gyk-ra ir ki mindent hogy igy makd meg tudom én is hogy mi zajlik benne de sosem mutatja meg hogy épp mit kérdezett vagy mire válaszolt!! Mindenért emgem hibáztat.. s én már kezdek belefáradni hogy sosem tudom hogy mi van vele apróságok miatt is veszekszik velem!! Nagyon szeretem de már nem tudok mit kitalálni hogy segitsek neki!!! Mostanában kezdem úgy látni hogy nem is akar megoldani semmit.. félek hogy igy elvesztem de semmit nem akar megosztan velem,de elvárja hogy én mindent megosszak vele!! A dohányzásról is le akarok szokni miatta mert tudom hogy nem szereti de ez az állandó feszültség miatt hogy nem tudok neki segiteni mert nem tud vagy nem is akar velem megosztani bánatat megbeszélni a dolgokat, ezek a feszültségek miatt nem megy a leszokás sem! Nagyon szeretem s vele akarom leélni az életem. Azt akarom hogy a szex is megint két és fél órás legyen naponta többször is mint régen!! De nem látom az ösztönzést rajta az akaratot hogy ő is megoldja ezeket!!!! Mit tehetnék???

2014. szept. 15. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem depressziós. Dokit neki...


(2,5 órás szex és ezt egy nap többször...? Ki az a nő akinek ezt bírja a teste...?)

2014. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régebbendepreszios volt igen de az mar nagyon rég volt, es akkor nem tudna örülni a dolgoknak pl. Vettünk kutyát,kifestetem az etkezonket annak nagyon örült,vettem meki cipöt.. igen a kapcsolatunk elejen 2,5 óras menetek voltak napi 2-3 menet az meg volt es meg neha egy par kicsi is ami pl kocsiban ami nem tud olyan hosszu lenni.. de most egyaltalan nem izgul fel vagyis fel tud de mindg aztmondja hogy nem tid felizgulni es minek szeretkezunk ha ugysem jo. Szal féleknem tudom mar hogy mit tegyek.
2014. szept. 15. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem csak nőkben, de férfiakban is van ilyen típus, a klasszikus probléma függő, akinek lételeme az állandó drámázhatnék.

Mintha képtelen lenne élvezni a nyugodt és "egyszerű" életet, mindig kell valami vélt vagy valós indok, ami miatt panaszkodhat, amivel magyarázhatja a benne feszülő állandó idegességet.


Próbáld megbeszélni vele, üljetek le, és finoman szembesítsd mindezzel.

2014. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem feltétlenül folyton rosszkedvűen a depressziósok...Van a bipoláris zavar vagy másnéven mániás depresszió, ami ha jóltudom olyan, hogy egyszer fent, egyszer lent (dióhéjban)
2014. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!