Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a mostani barátnőmet nem tudom annyira szeretni, mint az előzőt?

Figyelt kérdés

Az előző barátnőmmel 6 évig volt se veled se nélküled, mérhetetlenül szenvedélyes és kimondhatatlanul fájdalmas kapcsolatunk.

Ennek már két éve és nekem már 8 hónapja van barátnőm, akiben semmi hibát nem lehet találni.

Megvan a kommunikáció, jól kérdez, vannak közös programok és szeretjük egymást. Nem unalmas, vannak veszekedések, szex, minden ami kell és mindemellett okos és gyönyörű... Mégis úgy érzem, mindha csak kezet fogtam volna a szürke jövővel, hogy na, itt most megalkuszunk, ennyi elég, ez is jó lesz, Ő is jó lesz.

A gond igazából au, hogy most megtudtam, hogy az exemnek is van barátja. Két lehetőség van:

1 Ő is kompenzál

2 Talált valaki jobbat, valaki megfelelőbbet....


Megállapodtam vele, hogy soha többé nem fogjuk látni egymást, ha ez lehetséges.

Viszont, szeptembertől egyazon városba fogok egyetemre menni, ahol ő már tanul.

Két dologtól ilyedtem meg mikor megtudtam a hírt:

1 nagyon nagyon nagyon erősen átfutott az agyamon, hogy öngyilkos leszek (valljuk be, legalább 10 éve küzdök vagy küzdöttem depresszióval)


2 Ha Pesten találkozunk és vele lesz a barátja, akkor neki fogok menni


Vékony gyerek vagyok az intellektuális, irodalmi fajtából, nem is nagyon kellett verekednem, viszont van pár év edzés mögöttem és szerintem nem tudnám visszafogni magam.


Rengeteg fájdalom, harag, keserűség és szorongás van most bennem. Tudom, el kell mennem pazichológushoz, mert sok sok lelki problémám van.

Tudtok valami megnyugtatót mondani?

Úgy érzem bántani fogom magam és sosem fogok kilábalni ebből a remémytelen "szerelemből" (ha 7 év alatt sem sikerült)

Sosem lesz normális kapcsolatom...

Előre is köszi a válaszokat

20/F



2022. jún. 29. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Keress masikat
2022. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem szereted azon nem lehet segíteni.

Keres másikat, vele pedig az a korrekt ha szakítasz.

2022. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Hagyjuk már ezt az "irodalmi típusból vagyok a depressziós fenegyerek" dolgot. Az egy dolog, hogy mit érzel a volt barátnőd iránt, legyen oké, hogy egy szappanoperában képzeled magad. De valójában egy inkorrekt alak vagy, aki becsap egy - leírásodból ítélve- normális lányt, majd magát sajnáltatja. Hogy mit tegyél? Hagyd szegény lányt békén, és siránkozz az előző után még vagy 30 évig, de ne úgy, hogy másokat tönkre vágsz.
2022. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Egy dolgot tudsz tenni,elengeded a barátnődet,hogy találjon valakit magának,aki megbecsüli és szereti.
2022. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Neked az a bajod, hogy kell az érzelmi instabilitás, ami miatt a pillangokat érzed a hasadban. Ez hiányzik ugye? Ebben az esetben keress hisztis pcsa nőket, velük majd jól veszekedhetsz és kibekulhetsz, szerencsétlen lányt meg hagyd el, hadd találjon egy erett férfit, aki tiszteli és megbecsüli a jot.

Nem értem, minek állandóan ez a hevesség, látod, se veled se nélküled volt a kapcsolat, nem működött. De neked inkább ez kell, mert abban össze lehetett veszni és kibékülni, intenzív volt…


24N

2022. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem az hiányzik, hogy mennyire fájdalmas és intenzív volt.

Úgy gondolom, hogy valami széttörhetetlen, titkos ellentmondásos szövetség volt köztünk...

Csak Ő tudott úgy szeretni, ahogy én azt igénylem.

Talán csak az Ő szeretetét igényelném igazán az egész világon.

Nem hiányzik a hiszti meg a nyafogás, meg a sok fájdalom. A személyisége az arca a hangja az ártatlansága hiányzik

2022. jún. 29. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem engedted el. Szerelmes vagy. A baratnodet ne csapd be ennyire. Tudja hogy miközben vele vagy másért epekedsz? Ez vele szemben egy undorító, aljas viselkedés.
2022. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!