Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom még szeretni úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom még szeretni úgy a barátnőmet hogy ne érdekeljenek más lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, eddig (több mint 2 éve) nagyon jól megvoltunk a barátnőmmel, de ez mara megvaltozott, minden szempontból. A problema (gondolom csak) az lehet hogy nem eltem ki a fiatalkoromat, lanyokat tekintve, hamar elkotelezodtem.

Sokat hazudok neki, volt mar ra pelda hogy meg is csaltam 1 ejszakas kalandokkal, es most a napokban is volt 1 majdnem alkalom, de az nem tortent meg mert tudta a lany hogy parom van es lelkiismeretesnek vallotta magat, engem viszont az az elutasítás erzekenyen erintett es azota ugy erzem hogy nekem valtozatossag kell, eddig is igy voltam vele de nem ennyire.

Egyenlore szunetet kertem tole, kis gondolkodasi idot hogy eldontsem mi lenne a megfelelo dontes.

Igazabol szeretem, nagyon, de mar az agyban sem olyan jo a dolog mint az elejen. Belehalnek ha szakitanom kellene es egyedul hagynom, foleg hogy beteg is, amig le nem fogy nemehet gyereke (talan ez is ratesz arra a dologra hogy nem vonzodom hozza annyira), az apja kozolte hogy el kell koltoznie otthonról es pont aktualis lett volna a kozeljovoben az osszekoltozes, szamtalanszor megbocsajtott nekem olyan dolgokban amiert mas mar reg kidobott volna.


1 szo mint 100: Szeretnek mas lanyokkal is egyutt lenni (igy mellette megcsalom, mert van egy komoly psziches betegsegem, de igy meg gyotor a buntudat) , nem erzem azt a melegseget/szerelmet/vonzodast fele mint azelott, de viszont velemenyem szerint nagyon szeretem es hianyozna ha vege lenne. De megelegeltem azt, hogy csunyan atvertem es erzem hogy a tovabbiakban is kepes lennek erre, sajnos.


O allitasa szerint ugyan ugy szeret engem mint az elejen, bennem viszont megvaltozott valami,es teljesen tanacstalan vagyok. :(


En 21/F, o 23.


2018. aug. 10. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ne tedd tönkre az életét, szakíts vele minél előbb!

Neki így lesz a legjobb!

2018. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

"A problema (gondolom csak) az lehet hogy nem eltem ki a fiatalkoromat, lanyokat tekintve, hamar elkotelezodtem."


Ez ilyen dolog, én még 60 évesen is ezért lépek félre.

Na és sokan körülöttem, mert még mindig nem sikerült teljesen kiélni magunkat.

2018. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki hűséges, az le tudja élni az élni az életét az elsővel is, ha minden más is rendben a kapcsolattal.

Te viszont hűtlen típus vagy. Már most több nővel dugtál, mint mások egy élet alatt, de ez neked kevés. Miért? Mert a Gizit, a Mancit, a Julit stb. is fel akarod próbàlni. És mindig jönni fog olyan, akivel dugni akarsz, mert megkívántad.

Könyveld el, hogy neked nem való kapcsolat, és éld ki magad, de szingliként.

A barátnőd nem szereted. Csak kívántad, de már azt se. Ha szeretnéd, akkor nem tennéd ezt vele, hagynàd, hogy boldog legyen mással.

Gyereket pedig soha ne vállalj! A gumi a legjobb barátod, ha csak nem akarsz 3 év múlva elbúcsúzni a fizetésed felétől, mert három nőnek megy a gyerektartás. Az ilyen csajozós életnek mindig ez lesz a vége.

2018. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zeul ***** válasza:
76%
Nehéz ügy, de jobb az őszinteség. Valószínű már nem tudjátok a tüzet úgy életben tartani mint az elején. Beszéljetek róla, mond el neki mi gyötör mit érzel és hogy találjatok rá megoldást. Ez talán a legjobb amit tehetsz.
2018. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 2 éve együtt vagytok ès már nem vonzódsz úgy hozza mint eleinte.Mi a párommal 7 éve vagyunk együtt nem mondom azt hogy úgy vonzzuk egymást mint eleinte de azért meg van a vonzalom most is.

Itt annyi az egész már nem szereted ès mint hogy bántsd vagy megcsald újra és újra jobb ha szakítasz sajnálatból ne ülj senkivel mert magadnak ès neki is csak szenvedést okozol.

2018. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Nem tudod úgy szeretni, mert a farkad változatos puncikba történő bedugása neked mindig fontosabb lesz.Engedd el a barátnődet, és ne a túlsúlyára fogd a saját jellemtelen, önző viselkedésed.Most az 1x próbálj rá is gondolni (ne csak a farkadra), hogy neki mi lenne a jó.Mindenesetre nem az, amit most művelsz vele.
2018. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem eltem ki a fiatalkoromat"


Bullshit.

Szakits vele, hogy normalis fiut talalhassos maganak egy olyan cafka helyett, mint te.

2018. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eddig sem igazán szerethetted, ha az zavar a legjobban, az érint érzékenyen - ahogyan írtad - hogy valaki visszautasított. Szóval az nem zavar, hogy ezekkel a megcsalásokkal, hazudozásokkal milyen fájdalmat okozol a barátnődnek, őt ez hogyan érinti. Szakíts vele, hagyd, hogy egy olyan férfi lehessen mellette, aki megbecsüli, és szereti őt. Te pedig ne kezdj kapcsolatba, amíg úgy érzed, hogy „nem élted ki magadat”, és nem tudnál őszintén, megcsalások nélkül együtt lenni valakivel.
2018. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!