Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha valakit szeretsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha valakit szeretsz vagy tetszik neked akkor...?

Figyelt kérdés

Akkor is szoktál neki írni, ha nagyon elfoglalt vagy, vagy ha rossz kedved van?

Inkább aznapra hanyagolnád vele a beszélgetést?


2022. júl. 8. 23:15
1 2
 1/15 Gymnospermatophyta ***** válasza:
90%

Beszélgetést kezdeményezni vagy válaszolni? Ha szeretek valakit, akkor előfordulhat, hogy mindkettőre igen a válasz. Ha nem tetszik és nem szeretem (csak barátilag) és csak simán jóban vagyunk, akkor is válaszolok neki ha elfoglalt vagyok. Olyan nincs, hogy nem. :) Ha nem jelzi/nem veszem észre az más, de amúgy szoktam. Kivétel lehet ha valamiért haragszom és éreztetni akarom vele úgy is, hogy nem válaszolok egyből. Kezdeményezni barátokkal nem biztos, hogy kezdeményeznék beszélgetést, ha nagyon elfoglalt vagyok olyan módon, hogy pl. dolgozom.

Kb. így. De mindenki más. :)

2022. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

mindig a amikor csak lehetőségem van, beszélni akarok vele, vele akarok lenni, látni akarom, érinteni, érezni az illatát és a többi

nincs hanyagolás, mellőzés, és a hasonlo baromságok

2022. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Mindegy milyen napom van! Ha tetszik,szimpatikus akkor bármikor szívessen beszélgetnék vele!
2022. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Egyértelmű, hogy szoktam.

Azért az elég olcsó kifogás, hogy "elfoglalt vagyok"... Kevés olyan elfoglaltságot tudok, ami napi 24 órás folyamatos koncntrációt igényel. ;-)

A "rossz napom van" dolog pedig: most őszintén: milyen lesz az a kapcsolat, ahol csak akkor van érdemi kommunikáció, ha neked jó kedved van? :D

2022. júl. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Persze hogy szoktam.
2022. júl. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen, írok.
2022. júl. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Mással is irogat/ találkozik. Te most talomban vagy.
2022. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Meg.ugom mert ti csajok mar 10 max14 eves kortol alig várjatok 90%ban.

Le lehet pontozni ez akkor is így van.

Az az 5-10% pedig kevés,hisz mindannyiotoknak lesz egy csomó pasija aki atment rajtatok.

Ennyi.

2022. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8 te milyen egy bunkó vagy.
2022. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, hogy amit a 8-as írt az hogyan kapcsolódik a kérdésemhez...🤔
2022. aug. 4. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!