Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes megállapodni valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megállapodni valami olyan lánnyal aki nem tetszik, akit nem szeretsz csakhogy legyen valaki, vagy inkább senki?

Figyelt kérdés

Tehát teszem azt van egy zsánered, nekem az aranyos, visszafogott, feminin csajok, de te nem vagy masculin (szar életmód), ezért ilyen fiúsabb nagyszájú, karakán csajok találnak meg és abból is csak ronda juthatna (már csak akkor ha kezdeményeznél), mert ronda vagy, mint a bűn (nem genetikailag, hanem saját hibádból, ezért magadhoz illő lányt nem találhatsz) és ő se szeretne emiatt, meg te se őt igazán, szerelemről nem lehetne szó. Ja és a párod emberileg se lehetne valami csúcs, mert te is selejt vagy, szóval csak azért áll veled szóba, mert emberileg se tud jobbat kapni.

Ha megállapodnál, ezek után vállalnál gyereket, alapítanál családot?



2019. ápr. 4. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Inkább a sz_r életmódodon és a saját hibádból adódó külső igénytelenségen kellene változtatnod!
2019. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalmas.
2019. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szánalmas szerintem is, csak elgondolkodtató, nem lehet változtatni sajnos, arcon, testalkaton az én koromban már nem lehet. Amit kifelejtettem, hogy szeretsz egy lányt közben és mindig is őt fogod szeretni igazából, mindig rá fogsz vágyni.
2019. ápr. 4. 20:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Na és miért szereted azt a lányt? Csak úgy mint egy aranyos katicabogarat mert éppen van és pompázik? Ez az önbecsapás művészete.
2019. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"nem lehet változtatni sajnos, arcon, testalkaton az én koromban már nem lehet. "


Miért, hány éves vagy? 88?

Testalkatom simán lehet. Menj futni, úszni, sportolni és étkezz egészségesen. Ennyi.


A hozzáállásod meg nagyon gáz, szánalmas.


De aki úgy vélekedik magáról, hogy "selejt", az megérdemli, hogy szenvedjen egész életében, ha még arra is lusta, hogy tegyen saját boldogsága érdekében.

Akkor szenvedjen, ezt kívánom neked, tiszta szívből, hogy sokáig élj szenvedésben és azzal, aki ugyanolyan szánalomra méltó, mint te, hisz zsák a foltját mindig megtalálja. Csak kérlek, ne szaporodjatok, van épp elég selejtes ember ebben a világban, nem kell még több.


Te még kapcsolatfüggő is vagy, nem tudsz meglenni egyedül.


Inkább menj pszichológushoz!

2019. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért szeretem, mert ő a legjobb akivel találkoztam valaha, ő lenne az én párom, ha nem cseszem el az életemet, belsőre is összeillenénk alapvetően, de engem leépített a depresszió, az ocd, az önbizalomhiány, a kudarcok stb. stb. Egy vidám, extrovertált kiscsaj, mint én férfiban voltam valaha, már az ellentetje vagyok teljesen külsőre és belsőre is, mint ami voltam, nyilvánvaló, hogy miért más lányok találnak meg ma már, de én még mindig a régi énemet és az ahhoz illő páromat szeretném.
2019. ápr. 4. 21:01
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó kívánságokat 5-s. Miért lennék kapcsolatfüggő, azért mert 21 évesen vágyom egy lányra, épp ideje lenne már valaki szerintem normális esetben. Ha látnád, ismernéd az én gyerekkori énemet és a mostanit, nem hinnéd el, hogy ez ugyanaz az ember, te is azt mondanád, hogy menthetetlen vagyok, hogy nincs arra esély amit én szeretnék. Az a lány egy angyal, imádom, mindig bennem marad a keserűség, hogy csak a saját hibám miatt nem kaptam meg, hiába is lesz akárki.
2019. ápr. 4. 21:21
 8/14 anonim ***** válasza:

#7


Azért vagy kapcsolatfüggő, mert bárkivel összeállnál, csak hogy legyen valakid, kuncsorogsz azért, hogy szeretve legyél, szeretetk..rva vagy, Csernus Imre szavával élve.


Na, páromnak is sz.r gyerekkora volt. Apja egy szadista, agresszív állat volt. (Egyszer majdnem a gyerekre dobott egy széket, anyuka állt a gyerek elé.) Sokszor részeg is volt. Nem volt olyan nap, hogy ne lett volna otthon vita. Párom anyukáját 12 évesen elveszítette, mert agydaganatos lett és a párom jelen volt, mint anyukája meghalt. Apukája ugyan már nem veszekedett annyit, nem volt annyi agresszivitás, mint előtte 12 évig, de szinte semmit se tudott a gyereknevelésről, nem is nevelte páromat.

Páromnak különböző lelki eredetű betegségei lettek a gyerekkori folytonos stressz miatt. Eljárt szakemberekhez, foglalkozik magával, pszichológiai könyveket olvas és mindig csak olyan csajjal jött össze, aki számára megfelelt, mind külsőre, mind belsőre.

Nagyon sokat változott, de még van mit gyógyulnia, amiben segítek neki.


Tudod kérdező, mindenkinek meg van a maga baja.

Anyukámnak is sz..r gyerekkora volt az önző egoista energiavámpír anyja miatt. Majd bekerült egy sz..r munkakörnyezetbe. 44 évesen daganatos lett, 12 évig küzdött vele, és 56 évesen két évvel ezelőtt meghalt.


De ha te össze akarsz jönni egy olyan csajjal, aki se külsőre, se belsőre nem vonz téged, akkor ámen, a te dolgod.

De tudod, hogy akarsz szeretetet adni, ha benned sincs szeretet? Hogyan akarod elhinni, hogy a másik szeret, ha te selejtnek titulálod magad?

Milyen példát akarsz majd a leendő gyerekeidnek mutatni?


Te csak sírni tudsz, sajnáltatod magad.

2019. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hol mondtam azt, hogy bárkivel összeállnék? Pont, hogy még mindig egy bizonyos lányon kattogok, csak tudom, hogy nem realitás, ezért alkudnom kéne, vagy egyedül maradok, pont ez a kérdés, hogy van-e értelme, ráadásul nálam nem kis alkuról lenne szó és a legjobban az bántana, hogy a másik félnek sem.

Sajnálom a párodat, de ott a családja a selejtes, nem ő, persze hogy válogathat. Azt is tudom, hogy mindenkinek meg van a baja, van akinek nagyobb, vannak akik meghalnak, persze van rosszabb, de az, hogy konkrétan boldogtalanul, egyedül kell leélnem az életemet az se épp jó dolog. Anyukádnak a legrosszabb, akinek élnie kéne, az ilyen a legszomorúbb.


"De tudod, hogy akarsz szeretetet adni, ha benned sincs szeretet? Hogyan akarod elhinni, hogy a másik szeret, ha te selejtnek titulálod magad?"


Na ez az, ezeket kérdezem én is.


"Milyen példát akarsz majd a leendő gyerekeidnek mutatni?"


Nem lesz gyerekem azt hiszem, egyrészt nincs kivel, másrészt nem tudnám feldolgozni, ha miattam kapna bizonyos sz--r dolgokat és amiatt őrlődne.


"Te csak sírni tudsz, sajnáltatod magad."


Igen sajnos, már nem vagyok másra képes, nem motivál semmi, ide kiírom néha a hülyeségeimet. Az is csoda egyáltalán, hogy még életben vagyok.

2019. ápr. 4. 21:47
 10/14 anonim ***** válasza:

Ember, 21 éves vagy, milyen "te korodban"?? Azt hittem 45 fölött vagy ilyen szöveggel. A legtöbb külső tökéletlenségre van megoldás. Jó, nyilván, a hiányzó végtagokra meg a torz arcra nincs, de te nem genetikailag vagy ronda azt mondod.

Ha kövérnek tartod magad, fogyókúrázz. Ha vékonynak, menj edzeni. Ha pattanásos vagy, menj kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz. Ha hülyén áll a hajad, menj be egy jó fodrászatba és adj szabad kezet nekik. Próbálj szakállat növeszteni, ha van szakállad, formára vágni vagy megborotválkozni. Ha előnytelenek a ruháid, menj vásárolni, és próbálj fel másfajta ruhákat mint amit most hordasz.

Ugyanígy a "selejt vagyok" felfogásodtól meg lehet szabadulni pszichológusnál, lehet meditálni, küzdősportot tanulni, keresni valami olyan munkát vagy hobbit amiben kiteljesedsz.

Ha kihúznád a valagadból a fejedet, 2-3 éven belül egész tisztességes ember lehetne belőled, és találhatnál magadhoz illő barátnőt, nem egy olyat kínoznál akit utálsz.

2019. ápr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!