Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval interneten át lár hónapja és jól ment minden, együtt is vagyunk. De mostanában eléggé gyanus kezdett lenni és nem tudom mit gondoljak. 12 órázik munkahelyén emiatt keveset is beszélünk, 1x ír reggel meg 1x este, nagy ritkán még napkózbe ha van ideje. Mostanában viszont mint ha kamuzna, este már semmit nem is látom, szinte csak a reggeli maradnak. Este meg gyanusan eltünik mindig valami kifogással hogy ,,bealudt" vagy az anyukájára hivatkozva. És fura mert mindig hajnali 3kor írja ezeket. Amikor nem dolgozik is olyan nehéz Őt elérni napközbe, írok neki megse nézi órákig pedig szabis. De ha meg megmondom Neki hogy úhy érzem mint ha lecserélt volna akkor meg mérges lesz és kiakad hogy nem bízok benne stb. Szerintetek lett Neki más? És miért pont hajnali 3kor tud hirtelen írni mindig? Mi történik akkor hogy hirtelen lesz 20 másodperce válaszolni? Ti mit gondoltok erről?

2022. júl. 24. 10:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem érdekes neki veled csetelgetni.

Munka utan minden más erdekelheti inkabb. Kb 3 kor fekszik le aludni akkor ugy rafir valamit es ennyi.

2022. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
*rádír
2022. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
A 12 orazas nem vicc. Lehet h 3kor ebred fel es akkor ir. Ha en csalnalak biztos nem 3kor irnek neked.
2022. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
7-8kor kezdődik neki és olyan 8kor is végződik, csak gyanus hogy mindig 3kor ír és hogy 10 másodperce nincs megírni hogy mamár nem lesz ez meg ez miatt pl
2022. júl. 24. 10:52
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

szerintem csak fáradt és nincs már energiája rád

rózsaszín köd eddig tartott, most már nem akar erőn felül teljesíteni kegyeidért

2022. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Az nem kapcsolat hogy irogattok. Mig nem volt okostelefon akkor is megvoltak a parok allando irogatas nelkul is.

Talalkozzatok legyetek egyutt az a kapcsolat.

Lehet nem teged unt meg hanem az irogatast.

2022. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy nem őszinte.
2022. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
És ha csak azért lett ilyen mert reál is találkozott ott mással akivel szivesebben van? Mindig van valami hogy most miért nem tud lenni még ha nem is dolgozik.
2022. júl. 24. 11:03
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha mindig van valami kifogása akkor hagyd a fenébe. Még ha nincs is neki más az teljesen látszii hogy nem szeret sőt lesz*r magasról. Pár hónap után még bőven mennie kéne a rózsaszín ködnek. Nála ez nincs meg. Keress olyat aki komolyan is gondolja.
2022. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Csak ez mi hogy tényleg nem piszkálom napközbe se semmi amég melózik, elfogadtam hogy 12 órázik nappal és hogy nincs 20 másodperce se írni napközbe. De meló után se ír semmit hogy ,,na kész vagyok" vagy valami, meg van hogy tovább marad bent (amit megint nem értek mert szerintem 12 óra után nincs olyan hogy bocsi még +1 órát kéne bentlenned). Elalszik szó nélkül, vagy a családra fogja hogy miért nem tudott lenni 8 órán át. De mégse mondja meg hogy bocsi ennyi volt vagy valami
2022. júl. 24. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!