Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fesztivalon vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fesztivalon vagy nokent es megismersz egy pasit mi az ami belefer az ismerkedesbe es mi az amit nem, amitol komolytalan leszel a ferfi szemeben?

Figyelt kérdés
2022. aug. 5. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
belefér, hogy meghív egy italra és beszélgetünk normálisan. Nem fér bele, hogy megdug a toi-toi mögött.
2022. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Nálam nagy plusz pont, ha még aznap este megdughatom.
2022. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Belefer : Beszelgetes,alkoholmentes ital ivasa,egyutt eves.


Se a csok tapi levetkozes egyutt alvas nem fer bele.

N

2022. aug. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy erre konkrét szabályok lennének. Annak ellenére, hogy sosem ismerkedtem így, a pillanat hevében szerintem bármit hozhat egy ilyen szituáció, és hogy mit hoz végül, attól nem függ semmi a jövőben, ha ezért fontos, hogy komolynak nézzenek, vagy hogy lesz-e még utána bármi más.
2022. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2, Az nálam is! Vonzó ha tudja mit akar :D
2022. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha nagyon be jön a pasi akkor bármi bele fér,hisz egyszer élünk.Ha annyira nem,akkor max egy italt meg iszok vele,beszélgetés.
2022. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mik ezek a válaszok?? A nők azt hiszik hogy felnőtt férfiak úgy kellnek ki az ágyból hogy "a mai küldetés:meginni egy limonádét egy lánnyal"??!!
2022. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!