Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Adjak egy újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adjak egy újabb esélyt, vagy búcsúzzak el?

Figyelt kérdés
Néhány hónappal ezelőtt megismerkedtem valakivel, több hét írásos csevegés után találkoztunk. Imádnivaló, és amikor vele vagyok, mindig nyugodtságot, békességet, harmóniát érzek. Úgy érzem, hogy sokat tudunk fejlődni egymás mellett / együtt. Végig olyan becsületesnek, őszintének tűnt nekem, de nem olyan régen történt valami. Az elmúlt hetekben kicsit elhidegültünk egymástól, végül ennek szót is adtunk, mindketten. Néha már olyan érzés volt, mintha csak barátok lennénk. Nem rég találkoztunk utoljára, megmutatta nekem a várost, ahol él, sétáltunk, együtt vacsoráztunk. A vacsora után, együtt számoltunk valamit a telefonján és teljesen véletlen megláttam a tinder app logóját a tilóján, a nem rég letöltött papok között. Először azt mondta nekem, hogy régebb óta ott van már. Kicsit el kellett magyarázzam neki, hogy a nem rég letöltött alkalmazásokban azok az papok vannak, amit legutóbb töltöttünk le. Ezután, a hazugsága után kaptam egy fél magyarázatot arra, amit csinált, de nem vagyok benne biztos, hogy eltudom fogadni. Tudni kell rólam azt, hogy alapvetően nehezen bízok meg másokban és úgy érzem, hogy ő most eljátszotta azt a bizonyos esélyt és bizalmat, amit megelőlegeztem neki. Félek, hogy már nem fogom tudni őszintén szeretni, de szeretnék adni magunknak egy esélyt... Ti mit tennétek?

2022. aug. 7. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen jogos a reakciód. Szerintem az ember érzi, hogy kiben bízhat meg, és kiben nem. Biztos te is ismersz olyat, akinél érzed is, hogy teljesen egyenes, és ez később is bebizonyosodott... mert egyszerűen ő "egyszerűbb", nem játszmázós, hanem nyilt.

Sajnálom az esetet, és jó okod van így reagálni. Ennyi bizalmatlanság egészséges még.

2022. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem, én nem szoktam appokat letölteni! Lehet hónapokkal ezelőtt töltöttem le valamit és ott van a listában, nem? Ez túlkombinálás. Ha rosszul érzed magad vele, ha nem jó neked ahogy viselkedik, kevés, hiányérzeted van, és már te sem akarsz bele többet tenni, akkor szakíts. Szerintem ezek teljesen jól leírják ezt, hogy az elmúlt hetekben kicsit elhidegültetek, mintha barátok lennétek... ha ezt minkét fél akarja, és fel vannak villanyozva, akkor egymásra fókuszálnak, nem "punnyadnak".
2022. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, hogy fél évente tölt le alkalmazásokat, ebből én nem következtetnék semmire. Még össze sem jöttetek, nincs mit számon kérjél rajta.

Azt érdemes volna tisztázni, hogy ismerkedik -e másokkal, és mennyire gondolja komolyan ami köztetek alakul.

2022. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha már az elején elhidegülés van és olyan érzés, mintha csak egy barátok lennétek, az nagyon nem bíztató...

Főleg úgy, hogy láthatóan a másik már nyitna mások felé, és ki tudja, lehet csak azért van még veled, mert nem jött más. Nem ismerem mások működését, de én letörölném az ilyen appot és törölnék minden társkeresős fiókot, ha együtt vagyok valakivel.

Történt valami konkrét, ami miatt elhidegültetek vagy "csak úgy" ilyenné vált a kapcsolatotok?

2022. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem tartozik a másik neked semmivel. Nem derült ki, hogy csók vagy testiseg volt e, beszeltetek e arról, hogy osszejottok vagy ilyesmi. Ha mindegyik kérdésre nem a válasz, akkor nem várhatsz el tőle kizárólagosságot, hacsak nem fektettetek le, hogy amíg ti ismerkedtek, addig mással nincs randi.
2022. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem várhatsz el tőle semmit. A barátság ilyen. Ha nem tetszik,közöld vele.


Vagy te is csak az a fajta vagy,aki elvárja,hogy körülötte forogjon a világ ,rajongjanak érte,de leszarod a másikat.

2022. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom,elég vegyesek a válaszok.

Nem okozott még fájdalmat,szóval ez miatt én nem búcsúznék még.

2022. aug. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Néhány válaszadó elég furcsa stílust vett fel, ezért szeretném tisztázni, hogy már az első randi után itt volt velem több napot, mert nem egy vásorban élünk. És igen, 3-4 találkozás után kimondtuk, hogy akkor járunk. Tehát, ítélkezni feleslges. Akár felette, akár felettem.
2022. aug. 8. 09:24
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

3-4 találkozás után járni kezdeni teljesen felesleges. Meg nem is ismered a másikat, egy vadidegen. Egy pár hét azért nem árt, hogy az ember eldöntse, kitapsztalja, hogy mennyire megfelelő a másik.

Mindegy, ha együtt vagytok és úgy töltötte le a tindert, onnantól megcsalas és kuka.

2022. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!