Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 25 éves férfi beletud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves férfi beletud szeretni egy 16 éves lányba?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány. Megismerkedtem egy 25 éves férfival, és teljesen beléestem. Ő is csapta a szelet, már le is feküdtünk egymással. De csak titokban találkozgatunk, mert neki van egy szintén 25 éves barátnője, együtt is laknak, és azt mondja nem akarja otthagyni. Mondtam neki hogy én komolyan gondolom vele és szeretem, azt mondja sajnálja a barátnőjét is.


Szerintetek van még rá esélyem, hogy belémszeret? Komolyan tud venni egyáltalán?


2022. aug. 13. 13:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
De kis butus vagy. Csak szórakozik veled.
2022. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
38%
Kis ribi vagy.Tudod hogy van csaja,mégis dugatod magad.Remélem azért pénzt kérsz érte.
2022. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Szerelemből vagyok vele.
2022. aug. 13. 13:07
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Nincs. Mit akarna egy felnőtt férfi es kislánytól? Teljesen más életszakaszban vagytok.

Amúgy is, tudnál bízni benne így, hogy veled csalta a barátnőjét?

2022. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen. Engem nem érdekel a barátnője.
2022. aug. 13. 13:08
 6/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem korrekt ember. Azt nem mondom, hogy feltétlenül csak szórakozik veled, de nincs tartása, és emiatt sajnos hanyagolnod kellene. Szerinted megtenne egy ilyet a barátnőjével és mellette a "kiszemeltjével" egy olyan ember, aki tudja becsülni akár bármelyiket is igazán? Nem tudom mióta tart a viszonyotok, de ha nem rég óta, akkor ideje lenne lépnie és tisztáznia a dolgokat. Akkor még azt mondom, hogy csak érzelmileg bizonytalan volt, és ez még elnézhető, de ha régóta tart ez a felállás, akkor az nagyon negatív.


Ha erőt vesz magán és szakít a barátnőjével, aztán ti összejöttök, akkor később te lehetsz az említett "barátnő", aki mellett valaki másnak udvarolgat. Egyébként a fő kérdésre a válasz igen, én 30 évesen bele tudtam szeretni egy 18 éves lányba, viszont ő nem akart velem semmi komolyat sajnos.

2022. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Majd gondolj vissza a történtekre amikor 25 éves leszel, és rájössz, hogy mennyire undorító és beteges az, amit csinál. Egy 25 éves ember nem tud egyenlő félként tekinteni egy 16 évesre. Csak kihasznál, ez teljesen egyértelmű.

Ja, és nem kell mindenkivel lefeküdni, aki "csapja a szelet".

2022. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
98%

Kétfelé osztom a kérdést.


Alapvetően igen, bele tud szeretni.


Ehhez persze az kell, hogy mindketten hajlamosak legyenek a romantikus kapcsolatra, őszintén tiszteljék egymást, illetve kb. egyenlő intelligencia szinten legyenek (na meg a lány részéről testi érettség is kell...)


Másrészt:


Ez a srác NEM szeret téged, mert ha szeretne, már rég otthagyta volna a csaját.


Csak szórakozik veled.


Nekem 25 évesen volt egy 18 éves barátnőm, szóval van valamennyi rálátásom a dolgokra.


Sajnos, jelenleg egy naiv tini vagy, az intelligenciád kb. megfelel a kortársaidnak, nem vagy érettebb, hiszen most sem ismerted fel helyzetet.

2022. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Utolsóval egyetértek felnőtt férfiként!
2022. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

Te bele tudnál szeretni pl egy 10 évesbe?

Még ha a válasz az is, hogy igen, ez a fajta "szerelem" inkább visszataszító, nincs benne szépség, vagy érték. A 10 évesnek nem származik haszna belőle ha egy gimis ráakaszkodik, a 16 éves pedig mégis mi a francot akar egy ilyen idős gyerektől?

2022. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!