Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

kb egy éve megismerkedtem egy egyedülálló férfival. Jól kijövünk egymással, szinte mindig nálam van, itt alszik, együtt megyünk hétvégeken kirándulni. Nemrég nyilvánosan is felvállaltuk a kapcsolatunkat.

Most viszont kiderült, hogy van egy másik nő is - már akkor is meg volt, mikor megismerkedtünk - akivel rendszeresen találkozgat.

Most akkor mi van? Miért tartotta meg a nőt, ha engem szeret? Szeret-e igazán ha még mindig kell neki a régi nő?



2022. aug. 24. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret. Csak jól érzi magát veled IS. Nem korrekt.
2022. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

"Találkozgat" alatt azt érted, hogy le is fekszenek egymással, vagy hasonlók? Esetleg romantikusabb értelemben is?


Vagy csak "haveri" alapon ápolgatja vele is a kapcsolatát? Erről te eddig nem is tudtál? Hogy derült ki?


Sajnos, nem hiszem, hogy számodra megnyugtató válaszokkal tudsz szolgálni ezekre a kérdéseimre :(

2022. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerető/barát és most derült ki
2022. aug. 25. 00:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ezt miért nem tőle kérdezed meg?


bár én kivágnám, mint macskát szokás...

2022. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy ha már nem is szeretőként vannak együtt, csak érzelmileg némileg ragaszkodnak egymáshoz, de ez akkor is a "sohaviszontnemlátásra" kategória.


Az ismerkedés alatt nem mondta el/nem szakított vele - egy dolog, nem szép, de miután összejöttetek nem ült le a nővel beszélni és megmondani neki, hogy sajnos itt a vége, és nálad is úgy kellett kiderülnie, hát elég szomorú. Sok jót ne várj az embertől, ha vele maradsz, ő ilyen, sosem lesz veled egyenes, még ha szeret, akkor sem.


Szerintem fontos dolog, hogy az ember korrekt legyen mind a szeretőjével, mind pedig a jövendő párjával és lezárja a régi szálakat. Párhuzamos futtatás sosem igaz és korrekt dolog. Ha szerető vagy és tudod, hogy valami alakul a másiknál, akkor állj ki a képből, ha ő nem képes téged kiállítani, ha pedig te kezdesz kialakítani valamit mással, akkor mondd meg a szeretődnek, hogy sajnos vége van a viszonynak. Még az is megkérdőjelezhető, hogy az ember két laza kapcsolatot tartson fennt két külön szeretővel, mert szerintem a másiknak is joga van tudni legalább azt, hogy a partnere mégis kivel bújik ágyba rajta kívül...

2022. aug. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve ismertétek meg egymást

és most derült ki,hogy van egy másik nő is az életében?!

Ne haragudj,de a helyedben én nem gondolkodék sokáig.

Legyen önbecsülésed🙂

2022. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eddig tartott. Vege.
2022. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki?
2022. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ismerős látta
2022. szept. 3. 22:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Kuka
2022. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!