Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beleszerettem a szeretőmbe?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szép nő, akivel már néhány hónapja összejárunk, én egyedülálló vagyok, neki van családja, ezért elég nehézkes megoldani a találkákat, de mostanában egyre jobban várom, hogy lássam. Meg rendesen zavarban vagyok meglett férfi létemre néha tőle.

Meg állandóan az jár az eszemben, hogy hogy lehet ember ennyire gyönyörű.

Úgy alakult múltkor, hogy nagy nehezen sikerült megoldania, hogy nálam aludjon, ő elfordult én meg átöleltem hátulról, nem tiltakozott, de nem is reagált rá.

36 éves, én már az ötvenet taposom, de nő iránt ilyet még nem éreztem. A volt asszonynál se.

Félek hogy nagyot fogok koppanni, ha nagyon beszerelmesedek..


2022. szept. 6. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebbű baj lesz more
2022. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos more én is ezt érzem
2022. szept. 6. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már szerelmes vagy.
2022. szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit csinálni, megpusztulok érte...
2022. szept. 6. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd 1 év mulva térj rá vissza.
2022. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
70%

Nem tudok mit csinálni, megpusztulok érte...


Meg is fogsz, és meg is fogod érdemelni. Pláne ezért a kijelentésért: " A volt asszonynál se.". Gondolom azért húztad az idejét egy peppet.

2022. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
A 14 es tobb ev korkulonbseg teszi a hatasat. A kulso, a gyonyoruseg, a fiatalsag...kb ennyit latsz belole. Ha hirtelen kiderulne hogy mellrakos, akarod e vegigcsinalni vele, akarod e patyolgatni, vigasztalni ha oda a melle? Ha nem erzed azt hogy mindenaron vele varmilyen szituban, akkor nincs valodi erzelem, csak szexualis cagy
2022. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerelem ez a javából. Én egy férfival voltam ugyanígy. Egy adonisz volt és szintén sűrűn zavarban voltam előtte. Ráadásul idősebb volt nálam nem kevéssel. Már 2 éve nincs az életemben de nem tudom elfelejteni. Hát kedves Kérdező ebből már nincs visszaút.
2022. szept. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak fellángolás. Idővel (Fél egy év múlva) ugyanitt ugyan ekkor.
2022. szept. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És Ő hogy áll hozzád? Mit érzel felőle? Ő is hasonlóan érez irántad?
2022. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!