Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adott egy srác, aki pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy srác, aki pár hónapja fent volt az egyik társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Szóval. Adott egy srác aki kb. fél éve még fent volt az egyik társkereső oldalon, ahol további elérhetőséget adott meg magáról.

Nem írtam rá, nem kerestem, le is töröltem az alkalmazást nem sokkal azután, hogy megláttam. Viszont, még mindig eszembe jut néha, hogy rá kéne írni. DE! Itt jön, hogy miért ne: pár évvel fiatalabb és ha ez nem lenne elég, a rokonság egyik ismerőse. 😃 Házi nyúlra meg ugyebár nem lövünk. Főleg nem ilyen felállásban. Ráadásul kicsit olyannak tűnik aki nem áll le bárkivel. :(


Mit tanácsoltok? Érdemes lenne egy próbát tenni? Vagy engedjem el?


Valakinek volt hasonló esete?



2022. szept. 15. 00:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Hány évesek vagytok?
2022. szept. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ő kb. 25 én 30 körül. Ennél pontosabban nem szeretném leírni. :D
2022. szept. 15. 00:52
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Én bizony megpróbálnám.

Ha érett gondolkodású a pasi, akkor csak előny a pár év mínusz. Ha meg éretlen, akkor meg úgy se kéne, ha idősebb, nem?

Rokonság ismerőse? Najsztakkó mi van? Jobb hangulata lesz a családi vacsiknak csak!

Nekem úgy tűnik, a legnagyobb akadályod, hogy félsz az elutasítástól, mondván nem áll le akárkivel.

Mivel nem tudod kiverni a fejedből, tetszhet neked nagyon... Ha szeretnél vele randizni, ne hagyd ennyiben!

Én a helyedben úgy kezdeményeznék, hogy először is gondoskodnék arról, hogy egy nagyon előnyös fotó legyen a profilképem, és ezt követően írnék rá. Valami olyat írj, ami nem nyomulós, hanem sima haverkodós üzenetnek is elmenne, és max egy kis sejtelmes utalás lehet benne arra vonatkozólag, hogy igazából flörtölsz, hogy tetszik neked...

26/N

2022. szept. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
tömesd meg magad aztán lesz valami, de én alapból nem foglalkoznék. Mai világban 25 évesen elköteleződni elég szomorú, te meg gondolom 30-as nőként már inkább ezt igényelnéd.
2022. szept. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ritka, hogy egy 25 éves férfi egy 30 éves nővel összejöjjön. Valószínűleg a társkereső oldalon is megadta azt a kor-tartományt, amelyben társat keres, s valószínűleg ki is esel ebből. Ráadául ha fél éve társkereső oldalon volt, igen nagy az esélye, hogy azóta már társkapcsolata van. Megpróbálhatod a kapcsolatfelvételt, de lélekben készülj fel arra, hogy visszautasítást kapsz. Szerintem kb. 10% esélyed van.
2022. szept. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, talán kicsit necces lehet a kor abból a szempontból, hogy ennyi idősen nagyon kevés férfi szeretne már pl családot alapítani, te meg már ott tartasz, hogy ha szeretnél, akkor pár even belül.
2022. szept. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Édes istenem. Na látjátok, ezért nimcsenek őszinte nyílt vágyból kialakuló kapcsolatok. Mert mindíg mindenki agyal-filózik, előre kielemez-definíciókat gyárt, szempontrendszert állít fel, elváráslistán kipipál és ésszel átgondolva akar szerelmet, őszint rajongást és életélvezetet valakivel. Majd ha ezeken túl van, akkor mosolyogva odaáll és megkérdezi, akkor járunk ?

Komolyan számomra ez nevetséges. Nem is csodálom, hogy ma minden második embernek gondjai vannak, komolyak, párkeresés és kialakításban.

2022. szept. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kellenek az elvárások. Azért, hogy ne csak kerüljünk meg sodrodjunk kapcsolatbol ki és kapcsolatba be, hanem hogy az ember megtalálja azt, akivel a legjobban osszeillik. Ha többen gondolkoznának logikusan ilyenkor, nemcsak az érzelmek után mennének, sokkal kevesebb válás és sokkal több tartós kapcsolat lenne.
2022. szept. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát kérdés kinek mi a jó. Ha a tudatos kielemzett összeillünk együttélés a cél akkor valszeg így van. De mindíg a tartós kapcs. a cél ? Hát nekem nem. Addíg vagyok valakivel, amíg élvezetet ad, nem tudatossági életfelépítés miatt.

Aztán majd nyugdíjasként járókereten támaszkodva nyavalyoghatok, mi minden kihagytam az életemből, hát nem, nem ez a célom.

2022. szept. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bár igaz, az eddigi életemben sem a céltudatosság volt az első szempont. Egy jó kellemes szép erotikával túlfűtött bármikori hangulatért bármikor, bármit félredobtam, mert nekem az volt mindíg a legfontosabb.
2022. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!