Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy ferfi, elfordul tolem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi, elfordul tolem amikor rosszul vagyok, de velem van amikor jol, annak elhihetem hogy fontos vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon kozel vagyunk egymashoz, vannak napok amikor rosszul vagyok, mert bipolaris vagyok, es vannak napok amikor semmi bajom, vsgyis amikor porgok es nem alszok napokig.

Amikor a porgos vidam idoszakomban vagyok, olyankor imad es ejjel nappal beszelunk

Amikor rosszul vagyok, nem foglalkozik velem

Nem tudja hogy bipolaris vagyok mert eltitkolom elole, de mar tobbszor mondta hogy fura vagyok

Azt mondja fontos vagyok neki, stb de hogy lennek fontos amikor elfordul tolem mikozben a legnagyobb szuksegem lenne ra?


2022. okt. 1. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Beszélned kellene erről vele. Talán csak nem tud mit kezdeni a helyzettel, mert nem érti, és azt hiszi, csak épp magányra van szükséged. Ha ő is fontos neked, akkor muszáj lesz vele megosztanod, hogy ez így van nálad.


Amúgy hány évesek vagytok?

2022. okt. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Igaza van. Egy manipulatív kis kígyó vagy.

1. Aljas, mert eltitkolsz egy nagyon fontos dolgot.

2. Még elvárod, hogy alkalmazkodjon ahhoz, amiről nem is tud.

Remélem, hogy rájön, hogy a pörgős időszakaidban is van bajod, csak te nem veszed észre. Még rosszabb, mint a másik.

2022. okt. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Mondd el neki, légy korrekt és őszinte!
2022. okt. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Sajnálom, de a kettesnek azért igaza van.

Egy férfi hol vidám és jókedvű hol nem is értem mi a baja én sem erőltetném.

Aljas dolog titkolni és elvárni, hogy tudja értse magától..

2022. okt. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is a te hibád. Ez lenne egy ember normális működés, ha valaki azt látja, hogy TE rosszul viselkedsz, akkor kerülni fog. Ha jól, akkor keresi a társaságod. Szóval ne te várd, hogy mindenki alkalmazkodjon hozzád. Beszélj őszintén, aztán majd kitalálja, hogy ő ezt bevállalja e. Ha meg nem bánik veled jól szerinted, akkor te is elküldheted ám, hogy ez neked nem jó.
2022. okt. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem gondolnám ezt a férfi részéről jónak, empátia zavaros lehet.
2022. okt. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Durván átvered, eltitkolsz előre olyasmit, ami láthatóan befolyásolja a kapcsolatotokat, mert nem szereti a másik énedet, és akkor még te teszel fel kérdést? Honnan a bánatból tudná, hogy nem szimplán egy tuskó kaktusz vagy, hanem ez is hozzád tartozik, és ha veled tervez, meg kell tanulnia kezelni?

Ha meg nem tudja, nem akarja, akkor korrekt lenne felvilágosítani, bár, ha csak azt látja, hogy milyen szeszélyes vagy, akkor úgyis hamar feladja és lelécel.

2022. okt. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis honnan tudja, hogy neked éppen azért van rossz kedved mert rosszul vagy ha nem mondod el?

Én se keresnélek ha számomra ok nélkül ignorálsz. Gondolnám ez is egy hisztis p..csa.

2022. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
NEM hiheted el.
2022. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 2 személyiséges dolog hamar megfogja törni a kapcsolatotokat , az az érzes lesz benne hogy ő csak add és te hirtelen hiddegé válsz . Mar most keresheti az okokat miért van ez , de szegény nem tudja. Gyogyszereket szeded rendesen?
2022. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!