Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet egy férfi érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy férfi érdeklődését felkelteni úgy,hogy ha nem vevő rád akkor ne égj be?

Figyelt kérdés

Gondolok itt finom érintésre vagy egy két elejtett mondatra.


Egy a baráti társaságunk és ha félreértem a közeledést nem szeretnék utána kellemetlen pillanatokat.


Úgy érzem,hogy kedvel engem,de valamiért nem mer elhívni. Viszont mindig keres valami témát,hogy beszélgethessünk és ol,ankor közel ül hozzám.


Hogyan érintsem meg vagy mit mondhatnék amiből veszi a lapot,hogy elhívhatna valahova?



2022. okt. 4. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Hány éves férfiról van szó?

Te mennyi idős vagy, kérdező?

2022. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Kérjél négyszemközt tanácsot tőle, amiben a férfi jó.

"Van 10 perced? Szeretném a tanácsodat kérni egy dologban, amiben úgy hallottam/tudom/vélem nagyon ügyes vagy".

Ott kiderül és Te "nem égsz le".

2022. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy kedves veled, es beszelget nem jelenti azt, hogy akar is toled valamit. Nap mint nap beszelek munkaban tobb tiz emberrel, kedves vagyok, pozotiv, mégsem kene egyiksem.

De ha akarna valamit, azt erezned, latnad a szemeben..

2022. okt. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amugy meg az igazi barati tarsasagokban, nem szoktak bunkok lenni egymassal az emberek, szerintem felre erted ezt az egeszet.
2022. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Eszébe sem jutott, hogy lehetne köztetek valami, csak mindenbe ezt képzeled bele, mert szerelmes vagy belé.
2022. okt. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3# pont ezt érzem,de azt gondolom,hogy ő is tart attól,hogy balul sül el. Meg tudom különböztetni a sima kedvességet attól,hogy valaki máshogy néz rám.


5# nem vagyok szerelmes,de nagyon bejön.


Egyébként 24 éves vagy és az említett személy pedig 28.

2022. okt. 5. 09:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően én is hiszek abban, hogy azért az ember ezt érzi, lejön a pillantásokból, stb. Velem is volt olyan, hogy szinte rögtön levágtam, hogy x-nek bejövök pedig semmi extrát nem csinált. Egyszerűen csak mindig rám nézett ha beszéltem, mindig kereste a szemkontaktust és latszott a szemén. Ezek nem extra dolgok, de tökre érződött, rögtön jött ez a benyomás. Nekem ő mondjuk nem jött be, tehát könnyebb volt objektívnak lenni.


Viszont az is igaz, hogy amikor neked már bejön a másik, esetleg vannak érzéseid, akkor már sokkal nehezebb objektívnek lenni. Mindenbe bele akarja látni az ember.

Volt olyan akivel voltak jelek, de közben tudtam, hogy foglalt. De közben még is volt bennem egy érzés, hogy van kémia, de nem voltam objektív. Na azt azóta se fejtettem meg:D


Nem tudok olyat mondani, ami minden esetben megállja a helyét. Ha beszélgettek nézz mélyen a szemébe. Ne ijesztően, nyilván:D

Szerintem az, ahogy vissza néz rád, hogy meddig, hogy hogyan az sok mindent elárul.


Plusz pár apró megjegyzés arra, hogy milyen jó embernek tartod, egy-két apróbb érintés, finom szemezés.

Ha ezek viszonzásra lelnek vagy ő is elkezd ilyen módon közeledni, akkor valószínű, hogy több van és egyben bátorítod is.


Ha nem, akkor sincs semmi, egy idő utan visszább veszed a dolgot és ha rákérdez és nem akarod beismerni, akkor meg szimplán a barátságra fogod.

2022. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ismerkedni szeretnék valakivel 2-3-szor kérem a segítségét valami bagatell dologhoz. Ez még nem annyira feltűnő, de ha bejövök neki, akkor bele fog látni valamit.
2022. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat. Segítségét kértem egy dologban és a vége az lett,hogy magától elhívott kávézni, annak pedig lett folytatásra. Így már a 3-ik randinkra készülünk. (mint a tinédzserek)

A második randin elárulta,hogy sokáig gondolkodott,hogy hogyan hívjon el,mert tartott tőle,hogy félreérti a jeleket,szóval gyakorlatilag ugyanazon örlődtünk.

2022. okt. 21. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!