Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ismét felkelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ismét felkelteni egy férfi érdeklődését?

Figyelt kérdés
Tippek esetleg újításhoz?

2018. okt. 29. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Normálisnak kell lenni.
2018. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A részletek ismerete nélkül nem tudok válaszolni a kérdésre.
2018. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
10 honapja vagyunk egyutt, tavkapcsolatban. 8honapig teljesen jolmukodott minden, bizalom meg mindig megvan, kimondta hogy o is szeretne hogy ez jobb legyen mert az utobbi idoben eleg stresszesek voltak a mindennapjaink. O tanul az egyetemen en dolgozok. A szexxel nincs problema, viszont beszelgettunk es mondta hogy kezdi mar nem erezni azt amit a kapcsolat legelejen. Alapbol tavkapcsolatba kezdtuk el es nem volt vele problema jol birtuk. Az utobbi idoben kezdett el romlani
2018. okt. 29. 09:55
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
A távkapcsolat hosszú távon tarthatatlan, lehet csak ennek isszátok éppen a levét. Nem tudtok közelebb költözni egymáshoz?
2018. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztunk hogy lekoltozok hozza videkre es en is azon az egyetemen tanulnek ahol o (a ket kar egymas mellett van)
2018. okt. 29. 13:23
 6/9 A kérdező kommentje:
De addig probalnam fenntartani a kapcsolatot
2018. okt. 29. 14:02
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nagyon sok lenne 10 hónap távkapcsolatban. 2-3 hónap oké, de afölött már elkezd fáradni az ember érzelmileg. Nem vár otthon a párod, nem is látod a mindennapokban stb.


Itt is ez lesz valószínűleg a baj. Erről kéne beszélgetnetek. Ha valaki szereti a másikat, akkor megoldja, hogy ne legyenek távol egymástól.

2018. okt. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 és fél évig voltunk 200 km-es távkapcsiban, heti egy nap tali a két város között fél úton 8-9 órára, amikor meg mind a kettőnknek jó volt, akkor egymásnál. Megismerkedésünkkor én akkor voltam utolsó féléves egy fősulin, után még két évet ráhúztam egy másikon másik szakon. Utána fél évre rá sikerült megkapnom álmaim állását. Tavaly decemberben ő költözött az én városomba.


Mind a kettőtöknek tenni kell napi szinten, hogy ez működjön. Írjatok egymásnak, amikor csak tudtok, beszéljetek meg egy időpontot, amikor fel tudtok menni skype-ra és ott beszélgettek, olvassatok együtt könyveket, vagy nézzetek meg egy filmet és elemezzétek ki, akár webcam előtt is tornázhattok (közös sport), online játékozzatok, beszélgessetek komoly témákról (persze erről csak is úgy lehet, ha rendelkeztek önismerettel)..stb.

2018. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Webcam sz.x.:)
2018. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!