Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretni két embert egyszerre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretni két embert egyszerre?

Figyelt kérdés

Tudom sokan azt mondják nem lehetséges de mi van ha mégis. Nagyon rossz helyzetben vagyok mivel úgy érzem két embert szeretek igazán mélyen. De egyiküktől sem tudnék elszakadni mert úgy érzem a szívem tépném ki..


Miért történik ez? Vagy mit gondoltok ennek mi a vége?


Ti voltatok már ilyen helyzetben?


2022. okt. 4. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerelemből szereted őket?
2022. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Teljesen egyformán szereted őket?
2022. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Korod?
2022. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Akkor lehet ha egyiket se szereted igazán. A kettő viszont "kiegésziti" egymást.


A vége az szokott lenni, hogy vagy lebuksz, vagy választasz. Utobbi esetben bármelyiket is választod, bánni fogod, es végül vele is szakitasz.

2022. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
4-es, ez mennyire igaz….
2022. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálom: a férjed és a szeretőd?
2022. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen, nem csak úgy mint embert. Vágyom mindkettőre arra is hogy legyenek közös tervek programok minden és szexuálisan is.


Nyilván ki tudok emelni mindkettőben pozitív és negatív dolgot is. S valóban olyan mintha kiegészítenék egymást.


Nem tinilány vagyok, 32N


Nem, nem a szeretőm nem tettem semmi ilyet.


Próbáltam érveket és ellenérveket is felhozni de nem tudom így sem.

Próbáltam elképzelni az életemet mindkét verzióban ha az egyiket ha másikat választanám. Egyszerűen képtelen vagyok döntést hozni.

2022. okt. 4. 21:16
 8/16 anonim ***** válasza:
Pedig hozz döntést, mert jelenleg olyan dolgot akarsz ami több emberben van meg. Már bocsánat de nem lehet hogy túl sokmindent vársz el egy embertől hogy benne legyen, aztán ilyen meg nincs.
2022. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Ezt úgy hívják, hogy poliamória. Én is így élek jelenleg, egyelőre működik.

A környezetemben is van ilyen pár.

2022. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. Viszont nem kaphatod meg mindkettőt esetleg egy ideig. Jobb ha döntesz mert így van választásod. Az élet úgy is el fogja rendezni de lehet az nem fog tetszeni.
2022. okt. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!